Problem z załadowaniem się menu

 Rostel123 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2014
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2015, 18:07    Pytanie
Siema, mam problem ponieważ w ogóle mi się nie udaje dostać do menu ponieważ tylko mam wczytywanie w różnych językach....

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2015 19:49    #1
i czego od nas oczekujesz?

 Rostel123 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2014
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2015 20:40    #2
W końcu napisałem w dziale "Problemy z rozgrywką" więc proszę o pomoc, człowieku...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2015 22:08    #3
ale o chuj ci chodzi? czego oczekujesz od naszej społeczności? :)


mam wczytywanie w różnych językach....

chodzi ci o te intro gry że nie dochodzi do menu gdzie wybierasz nową grę wczytywanie itd??
ja tak mam jak w tym momencie co sie włączy gra przechodzę do windowsa. Wystarczy poczekać dłużej po powrocie z windowsa i gra się wgrywa.
Jak nie to spróbuj zobaczyć spójność plików. Usuń z managera zadań proces fm.exe spróbuj na nowo. Ew. spróbuj tryb zgodności, albo odpal grę w trybie administratora(nie jako administrator tylko Uruchom jako administrator-mam nadzieje ze wiesz o co chodzi)


*Nie wczytuje mi się menu co mam zrobić? * nie spotkałem takiego problemu to wole wiedziec wiecej niz na pale odpowiadać ale jak wolisz czytac domysłów to proszę, masz powyżej :)

 Rostel123 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2014
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 06:57    #4
Gościu, czekałem pół godziny i się nie wczytało, po drugie robilem spojnosc plikow ale to nic nie dalo, robilem reinstall ale za każdym ponownym odpaleniu FM'a już mi nie wczytywała się w ogóle gra i byłem w miejscu gdzie zmieniają się tylko języki gdzie pisze Wczytywanie w różnych językach więc jeżeli masz taki problem to na chuj odpisujesz w ogóle, siedz cicho i tyle

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.12.2015 o godz. 06:58

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 08:22    #5
ty jesteś jakiś spierdolony gościu? Skąd ktoś ma wiedzieć, że sprawdziłeś spójność plików albo reinstalowałeś grę. Napisałeś coś takiego?
Może trochę więcej faktów następnym rzem?

Nie wiem, może starasz się grać na xpku, może załadowałeś jakieś pliki graficzne za dużo, może masz za słabego kompa, może podasz coś więcej niż *nie wczytuje mi menu*, masz tak od początku czy za pierwszym razem tak miałeś, grałeś wcześniej w FMa czy to pierwszy FM na twoim kompie.

Przeczytaj swój post i postaraj się zrozumieć przekaz i sensownie odpowiedzieć na prośbę. Kurde jaką prośbę, podałeś sam fakt że coś ci nie pyka. Ja pomyślałem, że się chwalisz na przykład. No i te trzykropki.

"Siema, mam problem ponieważ w ogóle mi się nie udaje dostać do menu ponieważ tylko mam wczytywanie w różnych językach...."
" jeżeli masz taki problem to na chuj odpisujesz w ogóle, siedz cicho i tyle"

sztucznie podbijam ci temat bo zdarza się, że ludzie nie znają odpowiedzi. Jeśli nie znajdziesz jednak tutaj rozwiązania wskazane jest napisać po angielsku do producenta gry :)

Pozdrawiam, mfG



PS pomóżcie mu, proszę :)

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 13:38    #6
Pomógłbym, ale nie wiem do końca w czym. Opisz swój problem dokładniej.

 Rostel123 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2014
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 17:07    #7
Tak jak już pisałem włacząm gierkę i jak już się załaduje wszystko przychodzi czas na Wczytywanie które odnienia się w kilku językach, i właśnie w tym tkwi problem ponieważ czekałem pół godzinki i się dalej nie załadowało :)
Czy to może być problem spowodowany przez skórkę ?

 Rostel123 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2014
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 17:18    #8
[quote="Rostel123"]Tak jak już pisałem włacząm gierkę i jak już się załaduje wszystko przychodzi czas na Wczytywanie które odnienia się w kilku językach, i właśnie w tym tkwi problem ponieważ czekałem pół godzinki i się dalej nie załadowało :)
Czy to może być problem spowodowany przez skórkę ?[/quote]
Dobra problemem była skórka, temat do zamknięcia.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 19:33    #9
Czy mógłbyś napisać o jaką skórkę chodzi, tak by na przyszłość, ktoś od razu znalazł rozwiązanie?

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.