Problem z wyświetlaniem herbów

 DJMalinzLFC Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2015
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2017, 10:57    #1
Witam, posiadam fm'a 17, do którego wgrałem dodatki: ligi polskie ( do okręgowej ) oraz herby włącznie do 4 ligi. Dodatek który daje mi możliwość grania od 4 ligi jest w pełni sprawny gdyż gram jednym z tych zespołów. Problem natomiast pojawia się z wyświetlaniem herbów. Oba dodatki zostały wrzucone w ten sam folder w moim wypadku : C: Użytkownicy/Dom/AppData/Local/Sport Interactive/Footbal Manager 2017 i odpowiednio do folderów editor data oraz graphics. zaznaczałem odznaczałem buforowanie skórki tak samo z odświeżaniem skórki w różnych kombinacjach i dalej nic. Pierwszy raz wgrywałem dodatki na Windows 7 stąd pytanie czy też wszystko wgrałem dobrze lub co innego może być powodem ?. Z góry dziękuję.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2017, 10:58

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2017 11:02    #2
Jeśli chodzi o dodatki graficzne to sprawdź też czy loga mają odpowiednie numery ID (bo w przypadku dodatku PLU, z każdą nową wersją te numery ID się zmieniają i loga do nich nie są kompatybilne).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2017 o godz. 11:02

 DJMalinzLFC Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2015
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2017 11:04    #3
Możesz mi jeszcze wyjaśnić jak mogę to sprawdzić ?

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2017 11:27    #4
Ustawienia -> interfejs -> Pokazuj ID ekranu na belce... (zaznaczyć)
link
Numery ID muszą się zgadzać z tymi w folderze z herbami

EDIT: Nie wiem tylko dlaczego wrzucasz te pliki do "C: Użytkownicy/Dom/AppData/Local...". Dodatki wgrywa się do "Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2017". Tylko jakim cudem działa Ci ta 4 liga? :P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2017 o godz. 11:30

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 DJMalinzLFC Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2015
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2017 13:40    #5
Niestety numery ID też się zgadzają problem dalej nie zostaje rozwiązany żeby było śmieszniej posiadam również dodatek in game editor i również tej ikonki nie widać na pasku a w ustawieniach mam to zaznaczone by pokazywać ikonkę edytora oraz zezwoliłem na używanie tego dodatku na początku gry. Grę mam zainstalowaną na dysku systemowym c. Pierwszy raz instalowałem tą grę na winsows 7 nie posiadam tutaj folderu moje dokumenty. Może ktoś posiada wgranego menadżera na windowsie 7 i mógłby się podzielić ścieżką gdzie wgrywa dodatki ?

 DJMalinzLFC Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2015
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2017 14:11    #6
Poprawka 4 liga jest dostępna tylko dlatego że wgrałem sobie save z starego kompa. Jednym słowem FM nie widzi żadnego dodatku więc problem będzie polegać w ustaleniu odpowiedniej ścieżki do wgrania dodatków

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2017 14:20    #7
Czyli tak jak pisałem wcześniej, zła jest ścieżka - sam z ciekawości sprawdziłem folder AppData i mi nic nie działało. Pełna ścieżka: C -> Użytkownicy -> Twoja nazwa użytkownika -> Moje Dokumenty -> Sports Interactive -> Football Manager 2017 -> graphics (tu wgrywasz dodatki graficzne) / editor data (tu dodatkowe ligi)
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 DJMalinzLFC Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2015
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2017 15:28    #8
Problem chyba będzie leżał gdzieś głębiej gdyż nie posiadam folderu moje dokumenty przy próbie utworzenia pisze iż taki folder istniej lecz nie jest widoczny nawet w ukrytych folderach a przy próbie zmiany nazwy wyskakuje jakiś błąd.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2017 17:18    #9
A nie masz na pasku start? link
Możesz też w wyszukiwarce plików i folderów wpisać 'Dokumenty' i powinno Ci znaleźć
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 DJMalinzLFC Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.04.2015
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2017 12:54    #10
1:0 Po dłuższym pogrzebaniu udało się przywrócić folder Moje dokumenty do docelowego folderu. Ścieżka już jest właściwa dlatego też herby wyświetlają się prawidłowo. Pozostaje jeszcze problem braku możliwości skorzystania z edytora czasu rzeczywistego gdyż dalej ta ikonka nie wyświetla się. W ustawieniach mam zaznaczone by pokazywać tą ikonkę oraz wyraziłem zgodę na początku gry na korzystanie z edytora a mimo wszystko dalej ikonki nie ma.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.