Problem z wi-fi

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 10:57    #11
Sprawa była bardziej prozaiczna. W tym tam panelu sterowania, w systemie, w tym całym menedżerze zadań czy cuś, w tej karcie sieciowej, czy tam sterownikach, których nazwę napisałem jako pierwszą było coś takiego jak: advanced, a tam w property: 802.3az i przy value zmieniłem z disabled na enabled no i połączyło się z routerem, którego wcześniej wklepałem tam i hasło i jakoś połączyło. Swoją drogą nie wiedziałem, że mam takie chore hasło. Przy innym routerze, który mi wyświetliło było: domek123. A ja miałem literę znak i tak z 10 razy różne. Także bez wątpienia nikt mi się na routa nie wbije :D.

Teraz mam inny problem. O ile język sobie już ściągam uaktualnieniem windowsa, to chciałem mieć trochę inną szatę graficzną. Są jakieś skiny do windowsa 7? Takie bardziej dark?

A i jeszcze jedno. Czy na moim sprzęcie pójdzie mi Hitman-Absolution? Bo chce kupić klucz na steamie. Wcześniej sprawdzałem "wersję kolegi" i włączała mi się gra i przy wczytywaniu misji wywalało do wina. Tylko wtedy miałem mocno zadyganego kompa wirusami i ogólnie strasznie mulił. A chwilę potem wyszedł jakiś patch do Hitmana, który tego typu błędy naprawiał... jak myślicie? Pójdzie?

- procesor: Intel Pentium CPU B960 2,20 dwurdzeniowy
- 4 gb ramu (w ogóle warto dokupować ramu? Bo podobno w laptopach przy grach największe znaczenie ma grafika?)
- karta graficzna to chyba Nvidia 1gb, ale więcej nie wiem :D.

Pyknie czy nie pyknie?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2013 o godz. 11:13

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 14:53    #12
To dobrze że się udało rozwiązać ;) Skinów do Win 7 jest na necie sporo na pewno coś znajdziesz ;)
Co do gry możesz zobaczyć na stronie:

http://www.syste(...)com/cyri
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.