Problem z wczytaniem gry.

 jestemfajny Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2016, 03:37    Pytanie
Witam,
Kupiłem z bratem FM'a na spółkę, gramy sobie normalnie na dwóch komputerach przy każdej wersji FM'a. Ale niestety w tej pojawil się problem, za każdym razem gdy zaczynam grę na swoim komputerze i zapiszę grę, a on następnego dnia wejdzie na swój zapis, to mój automatycznie się usuwa i nie ma poprzedniej gry. Zauważyłem, że za każdym razem usuwa się tylko najnowszy save, gdy raz zacząłem jedną grę, ale mi się znudziła i zacząłem kolejną, to tylko ta pierwsza się usuwa. Wie ktoś może jak ten problem rozwiązać? Jest to strasznie uciążliwe, straciłem przez to tyle pięknych zapisów...

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2016 15:47    #1
Tak na zdrowy rozum - przecież to jest zwyczajnie niemożliwe.

Skoro gracie na dwóch komputerach, osobno, w różnym czasie, nawet jeśli na jednym koncie Steam, to i tak Wasze pliki zapisu gry są na różnych komputerach, różnych dyskach twardych. To, że on odpalił FM-a u siebie nie może sprawić, że Tobie zniknie plik w Dokumentach, na innym komputerze.

No chyba że zapisujecie save'y w chmurze - szczerze, nie korzystam z tej opcji, więc nie wiem jak wygląda z FM-em w praktyce - ale może tam sobie nadpisujecie save? Nie nazywacie czasem obaj gry "bez nazwy" albo coś w podobie?
twitter.com/Ceyvol

 jestemfajny Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2016 21:09    #2
No właśnie niestety tak jest. Dziś zrobiliśmy kolejny raz test, zrobiłem zapis gry z nazwą "Słowenia" on wszedł na swój zapis, wyszedł z gry i po moim wejściu jest napisane w menu "Nie znaleziono zapisu gry". NIe wiem o co chodzi, ale za każdym razem wywala mi save gdy on zacznie grac. Nie zapisujemy w chmurze (?) , normalne nazwy klubów jakie prowadzimy mamy.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2016 22:41    #3
Czekaj, czekaj - a to nie jest po prostu tak, że znika Ci nazwa save'a na przycisku "Ostatnia gra" (no bo skoro ktoś inny grał, to twoja już nie jest ostatnia, ale tej czyjejś nie masz na dysku)? Czy jak klikniesz we "Wczytaj grę", to twojego ostatniego pliku też nie ma na liście?

A co do chmury: ;)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 08.07.2016 o godz. 22:43

twitter.com/Ceyvol

 jestemfajny Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2016 22:46    #4
No właśnie nie, bo nie można nic zrobić z tym save'em. Jest tylko sama nazwa i nic więcej, a cała zawartość znika, po prostu pusty zapis. Nie wiem dlaczego tak się robi, ale to jest pierwsza wersja w której tak mamy.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.