Problem z uruchomieniem gry

 herolem99 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2016, 17:21    Pytanie
Ostatnio kupiłem oryginalną wersje pudełkową football manager 2016. Po włożeniu płyty gra kazała zainstalować najpierw steama, założyć tam konto, wpisać klucz itd steam i gra zainstalowały się i zaczeły pobierać wszytkie aktualizacje. Wszystko przebiegło pomyśłnie jednak po kliknięciu “GRAJ” wyskakuje komunikat “Przeprowadzanie piewszej konfiguracji… Instalacja: Microsoft DirectX for Windows (etap 1 z 1)”. A potem juz tylko crash dumps. Ktoś zna rozwiązanie takiego problemu lub może pomóc?

ps
Jest to świeżo kupiony laptop ASUS i5-5200u, 8gb ramu i geforce 940m + Windows 8.1 czyli raczej powinno wszystko hulać.

 Janewooer Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2015
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2016 01:04    #1
Przyznam, że ciężko jest mi się domyśleć przyczyny. Skontaktuj się z pomocą techniczną na steamie, oni powinni rozwiązać Twój problem
Naszedł taki dzień, że położyłem się do łóżka i powiedziałem narzeczonej, że nie mam bokserek - odpowiedziała, że jutro mi upierze.. i właśnie wtedy zacząłem pisać :P

 herolem99 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2016 22:41    #2
A może jednak ma ktoś jakieś propzycje na rozwiązanie problemu? Napisałem do pomocy technicznej steam, ale u nich chyba długo się czeka na odp.

Jakby co to metody które już sprawdziłem to: sprawdzenie spójności plików, zmiana preferowanego procesu graficznego na NVIDIA o dużej wydajności, odinstalowanie i ponowne zainstalowanie steama jaki i FMa, urchamianie jako administrator, wyłączenie zapory antywirusowej, usuwanie folderu crash dumps, aktualizowanie wszystkich dostepnych aktualizacji z Windows updates, szukanie nowych sterowaników za pomocą różny programów(żadnych sterowników wymagających aktualizacji nie znaleziono), czyszczenie CCleanerem i innymi podobnymi programami.

Czego jeszcze spróbować? Strasznie słaba opcja dać 120zł za gre i nawet nie móc jej włączyć.

 herolem99 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2016 02:07    #3
heh..problem rozwiązany, zamknąłem wszyskie aplikacje będące na pasku skrótów.. nie wiem wyłączenie którego pomogło, ale wydaje mi sie że Geforce Experience lub iObit Malware fighter i działa :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.