problem z uruchomieniem fm14

 marco7112 Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2010
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013, 18:11    Pytanie
Witam

Zakupilem ostatnio oryginalnego football managera 2014. Wszystko sie zainstalowalo bez problemu, sciagnely sie wszystkie pliki ze steama. Dzisiaj odpalam gre i pokazuja sie kolejne filmiki poczatkowe, a gdy ma sie pojawic ekran startowy z wyborem gry zamiast tego pokazuje sie czarna plama i tylko kursor jest i jak sie najedzie na jakas ikone to sie zamienia w ten palec zeby kliknac, klikam, ale i tak jest dalej czarny ekran. Mam laptopa z karta nvidia geforce go 7300, pamiec 3gb, procesor intel core 2.00 ghz. Na dysku tez miejsce na gre jest. Prosze pomozcie mi, bo kupe kasy zaplacilem za te gre. Poprzednie czesci smigaly bez problemu.:-(

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 18:39    #1
przyczyny moga byc rozne, czasem pomoze usuniecie skorki jesli jakies dodawales?

 marco7112 Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2010
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2013 19:19    #2
Heh... wlasnie nie dodawalem zadnej sorki. Dopiero co zainstalowalem gre i jeszcze nic nie zdarzylem z nia zrobic. Zastanawiam sie czy to nie wina serownikow do karty graficznej. Moze sprobuje jeszcze raz zainstalowac gre. Usune wszystkie pliki i jeszcze raz posciagam calosc. Sam nie wiem co zrobic z tym fantem. Poprzednie edycje chodzily bez problemu.

 mati7721 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 12:28    #3
Mam to so samo co ty i nie wiem tez co z tym robic juz wiele rzeczy robilem i nic jakbys mógł pomuc to bedzie git ???

 Polarbear_pl Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 10:56    #4
Miałem podobny problem na swoim laptopie z kartą nvidii po instalcji windowsa 8.1 (w wielu grach zresztą). Pomogło ponowne zainstalowanie sterowników karty graficznej.

 kamils13s Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2013
Skąd: Dołhobyczów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 17:34    #5
Ja mam to samo dzisiaj sciagneła się jakaś aktualizacja ze steam i mam tak samo a wczoraj jeszcze wszystko śmigało

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.