Problem z twarzami Newgenów

 AndySafik Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2012, 23:39    Pytanie
Czy ktoś mi poda informację, poradę, dlaczego u mnie po rozpoczęciu gry w jakiejkolwiek lidze nie wyświetlają się komputerowo wygenerowane twarze fikcyjnych graczy stworzonych przez komputer? Chodzi mi o graczy którzy są w składzie juniorów. Twarze fikcyjnych agentów są wygenerowane od początku gry, ale piłkarze są tylko z szarymi głowami. Nie chodzi mi o piłkarzy którzy są w bazie gry, bo do tego potrzeba facepacka, a tylko tych wygenerowanych. W FM 2011 byli od razu ozdobieni ładnymi komputerowymi twarzami, a w FM 2012 tego nie mam.... Dodam że mam zaznaczoną opcję "wyświetlania twarzy autentycznych i wygenerowanych, zmieniałem skórki, odświeżałem je, odznaczałem buforowanie skórki jak i zawsze odświeżaj po zmianach, i nic a nic nie chce się pojawić?

Pozdrawiam. Andy

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.02.2012, 23:41

 wujekzdzicho Młody aktywista

Postów: 640
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 00:08    #1
Po prostu nic ci się nie wyświetla?

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 00:10    #2
Jest taki plik który zmienia twarze wygenerowanych zawodników. Tylko jakoś nie mogę go znaleźć, chyba jest na http://www.centrumfm.org/

 wujekzdzicho Młody aktywista

Postów: 640
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 00:19    #3
na stronie seju jest plik zmieniający fryzury newgenom.

 kmdrev Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 02:56    #4
A jest jakiś sposób, by każdy biały newgen miał jedną z np 10 twarzy z prawdziwych zdjęc, każdy czarny ze swoich 10, kazdy żółty...
Np. wstawiam 10 zdjec aktorów i pośród tych 10 zdjec losowane jest zdjecie do danego newgena. Moze glupio jakby 5 newgenow mialo to samo foto, ale wole tak, niz jeb... ryje newgenów.

 AndySafik Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 04:11    #5
[quote=wujekzdzicho]Po prostu nic ci się nie wyświetla?[/quote]

Opisałem co mi sie wyświetla... tylko wygenerowane twarze do wygenerowanych agentów, wygenerowani zawodnicy na początku gry (juniorzy/szaraki) mają tylko szare mordki. Jak wspminałem chodzi mi o początek rozgrywki. W FM 2011 już od początku te fikcyjne szaraki miały komputerowe mordki, a szare głowy bez niczego były dla realnych zawodników będących w bazie gry jako odpowiednicy tych w realnym świecie.... wrzuciłem te włosy do katalogu facegen/hair, nic nie pomogło. Usunąłem całą grę, wszystkie dodatki, wyczyściłem cały katalog Sports Interactive w ukrytym katalogu Apps, gdzie śa między innymi przechowywane ustawienia "settings" często mieszające coś w grze jak się za dużo w niej namiesza. Wyczysciłem rejestr, zrobiłem czystą instalkę, uruchomiłem grę z jednym państwem bez żadnych dodatków tylko z patchem 12.1.1 którą ściągnął Steam i dalej tylko komputerowe mordki agentów, dla graczy wygenerowanych brak... A u Was po zaczęciu rozgrywki w juniorach macie dla tych wygenerowanych fikcyjnych zawodników komputerowe twarze? (Facegen) ... gdzieś wyczytałem że może to być za słaby sprzęt, ale ja chyba aż takiego słabego nie mam, mam najnowszy DirectX, najnowsze stery do karty Nvidia 8800 GT 1024MB, procek i7 930 2,8GHz 6MB RAM... jeszcze raz zapytam u Was się wyświetlają po rozpoczęciu gry?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.02.2012 o godz. 04:17

 Niklas Młody aktywista

Postów: 243
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 09:06    #6
A może to są tzw "szaraki"? One nie mają twarzy ^^

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 10:19    #7
A masz zaznaczone "Dodaj zawodników do grywalnych zespołów"? Jeśli nie to zaznacz, bo może zamiast newgenów (którzy mają mordki) tworzą się szaraki (które mordek nie mają) jak zauważył kolega wyżej.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 AndySafik Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 11:20    #8
O rzesz...:) Niklas, a przede wszystkim Kleyo, wielkie dzięki, straciłem trzy dni na resetach, usuwaniach, instalacjach, telefonach do CD Projekt. Myślałem że to coś z kompem. Nie pamiętam żebym zaznaczał tą opcję w FM2011, a tam było dobrze ale tu rzeczywiście po zaznaczeniu mam już twarzyczki. Jeszcze raz dzięki.... Mam jeszcze w tym temacie trzy pytania i można zamykać temat.

1. W tych małych ikonkach twarzy dalej są szare mordki choć po otworzeniu profilu tego zawodnika ta większa twarz jest wygenerowana. To normalne? Też tak macie? Facegen nie tworzy Face icon?

2. Po zaznaczeniu opcji "Dodaj zawodników do grywalnych zespołów" gra i tak tworzy szaraków bez twarzy w tych grywalnych zespołach, ale mniej reszta to newgeni. Jak rozróżnić który zawodnik jest prawdziwy figurujący również w realnym świecie by szukać jego buźki w necie? Bo teraz mam tak: Szaraki bez twarzy, Nie szaraki :) bez twarzy, newgeni z komputerowymi twarzami.

3. Czy szarak może kiedyś stać się nie szarakiem?

Proszę o odpowiedź i więcej nie zawracam głowy :)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.02.2012 o godz. 11:24

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 11:35    #9
1. Chyba tak
2.
3. Szarak może stać się nie szarakiem tylko jak się utworzy u cb czyli np. jak masz zbyt mało bramkarzy w składnie tworzy ci się szarak to mozesz go zakontraktować

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.