Problem z Taktyką

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2015 14:35    #11
zobacz jaka jest najlepsza rola dla każdego zawodnika i taką mu ustaw, np. ty chcesz zeby grał jako lis pola karnego a on tam ma ledwie 1 gwiazdkę choć jego umiejętności to 4 gwiazdki na środkowy napastnik(na przykład).

Wrzuć to co napisał poprzednik to może uda się Tobie jakoś pomóc :D

 lukass Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 18:10    #12
Od razu zaznaczam, że zdjęcie które dodam to najnowsza próba dobrania taktyki, nie jest to mój jedyny wybór przy którym się upieram i przy nim coś zmieniam. Ponadto dla internetowych gimbusów wiem że wprowadzenie nowej taktyki wymaga czasu, poznania jej przez piłkarzy, zgrania się zespołu ale to jest nie możliwe aby było aż tak źle. Obecna taktyka to 4-2-3-1 gdzie na skrzydłach są wysunięci rozgrywający ale próbowałem tam dać i skrzydłowych którzy świetnie sprawdzali się w FM14 a także schodzący napastnicy którymi próbowałem grać w FM15. Uważam że aby drużyna grała ważne jest stworzenie mocnego środka pomocy. Niestety w ogóle On u mnie nie funkcjonuje. To co zamieściłem na zdjeciu to jedna z wielu prób wybrania najodpowiedniejszej roli pomocników. We wcześniejszych wersjach grałem cofniętym rozgrywającym Wsparcie i Pomocnikiem odbierającym piłkę Obrona. Ale tu nic nie mogę dobrać tak aby funkcjonowało jak powinno. Ogólnie można powiedzieć że cały atak leży. Bo i skrzydła też nic nie robią w ataku. Reasumując nadal licze na pomoc przeglądających/grajacych którzy opracowali własne taktyki i nie mają problemu z przekroczeniem 55% posiadania piłki i liczby strzałów 15 plus. A i jeszcze jedno mój zespół to sheffield utd. Oto zdjęcia owej taktyki:
http://www.fotos(...)d61e402a
http://www.fotos(...)e95ca2cc
http://www.fotos(...)d4b04763

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
07.12.2015 18:41    #13
Muszę Cię rozczarować ale na obecnej łatce nie istotny jest środek pola. Gra jest zabugowana. Ani nie zdominujesz rywala pod względem posiadania piłki,ani nie przeprowadzisz akcji środkiem pola. Należy grać szeroko,szybko,na wolne pole,głębiej linia obrony,bez krótkiego krycia,bez agresywnego odbioru a zamiast 4-2-3-1 ustaw 4-1-4-1 z fałszywą 9 i registą na defensywnym

 Timomaas Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2010
Skąd: Reda
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 19:54    #14
Pierwsze co się rzuca w oczy, to zbyt przeważająca ilość zawodników z funkcją ataku. Trzech zawodników ma funkcję obrony i tylko jeden wsparcia. Takie proporcje można zastosować w końcówce meczu, gdy gonisz wynik, a i nawet wtedy nie polecam takich skrajności. Jeśli wszyscy atakują to rzadko kiedy uda się skroić jakąś logiczną akcję. To mi przypomina, jak za młodego graliśmy w piłę i każdy chciał tylko atakować, zero obrony, wszyscy na atak. Zakładam, że w przypadku straty piłki na połowie przeciwnika, wystarczą 2-3 długie podania i następuje strzał na Twoją bramkę, stąd takie dysproporcje przy statystykach dotyczących strzałów. To tak na szybko.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2015 02:38    #15
Ogólnie można powiedzieć że cały atak leży. Bo i skrzydła też nic nie robią w ataku. Reasumując nadal licze na pomoc przeglądających/grajacych którzy opracowali własne taktyki i nie mają problemu z przekroczeniem 55% posiadania piłki i <b>liczby strzałów 15 plus.</b>

jak bardzo to jest ważne? Nie kumam po co liczba tych strzałów ma być tak wysoka. Bezradny.
Ostatni mój wpis bo nie mam tej wersji gry. Powodzenia!

O ile nic się nie zmieniło to screenshoty w FM robi się klawiszem F12 ;) potem szuka poprzez kliknięcie ikony steam i z listy wybiera się element "zrzuty ekranu" :)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 08.12.2015 o godz. 02:40

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2015 03:02    #16
Nie załamuj się, mogło być jeszcze gorzej :>
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
08.12.2015 08:53    #17
@Robal,wyślij autorowi swoją takse ;d

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2015 13:29    #18
ja w swojej lidze nie mam problemu ze zdominowaniem rywala, ale po pierwsze gram taktyką klasyczną 4-4-2, a po drugie to w tej chwili 8 liga Irlandii Płn., więc podejrzewam też, że rywali bije na głowe swoją kadrą

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2015 16:36    #19
[quote="kell1987"]ja w swojej lidze nie mam problemu ze zdominowaniem rywala, ale po pierwsze gram taktyką klasyczną 4-4-2, a po drugie to w tej chwili 8 liga Irlandii Płn., więc podejrzewam też, że rywali bije na głowe swoją kadrą[/quote]

Bo wymieniłeś cały skład :DDDD
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 lukass Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2015 17:17    #20
Oczywiście że ważne. Che by mój zespół grał piłką, grał ofensywnie i zdobywał dużo goli. Niestety jak na razie tego nie mogę osiągnąć. Bronienie się przez większą część spotkania i wyprowadzenie jednej kontry jakoś mnie nie satysfakcjonuje

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.