Problem z raportami scoutów

 Dafy Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Skąd: Zawiercie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2015, 12:35    Pytanie
Witam.
Mam mały problem w swoim FM 2015.

Nie wiem dlaczego, ale w pewnym momencie raporty scoutów zostały wymieszane podczas segregacji raportów pod kątem oceny danego piłkarza.

Chodzi mi o to, że gdy wejdę w scouting i chce posegregować raporty wg. rekomendacji raporty te zostają wymieszane. Mianowicie najpierw pokazują mi się raporty dla lepszych piłkarzy, potem tych trochę gorszych, potem wyświetlają się Ci, którzy są najbardziej rekomendowani przez scouta i dalej już znów Ci gorsi.

Czy ktoś wie jak można to ustawić tak by leciało to od najlepszego do najgorszego?

Troszkę pomieszałem, ale mam nadzieję, że jakoś mnie zrozumieliście :)

Z góry dzięki za pomoc ;)

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2015 13:39    #1
U góry tabelki z gwiazdkami masz napisane "Rek.", kliknij to, to piłkarze posortują Ci się według rekomendacji skautów :) Może kliknąłeś wcześniej przez przypadek tabelkę z nazwiskami, narodowościami czy czym innym i sortowało się według tych kategorii.

 Dafy Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Skąd: Zawiercie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2015 13:50    #2
Tej metody właśnie używam. Klikam w REK i sortuje mi piłkarzy nie tak jak powinno, po prostu strasznie się to miesza. Najpierw są raporty czterogwiadkowe, potem 3,5 potem 4.5/5 i niżej 2.5.

Jakieś pomysły jak to przestawić?

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2015 19:45    #3
Na nowo scoutować poprzednio scoutowanych piłkarzy. Bo umiejętności się przecież zmienią w czasie i rekomendacja także.

 Dafy Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Skąd: Zawiercie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2015 00:11    #4
W tym rzecz, że dzieję się tak nawet po rozpoczęciu nowej rozgrywki.

Gracze średni -> gracze słabsi -> gracze najlepsi -> gracze najsłabsi. Tak wygląda rekomendacja scoutów. Typowy misz-masz, o to mi się najbardziej rozchodzi.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2015 23:01    #5
Chyba niechcący odkryłem ;)
Przy raportach scouta klikasz zamiast Informacja ogóle -> Scout gł. szczegóły i sobie potem sortujesz wg umiejętności, albo wg potencjału. Domyślnie chyba sortuje wg potencjału, dlatego taka pomieszana rekomendacja. Tyle, że potencjał zakłada czasem czarne gwiazdki ;) I to też może mieszać.

 Dafy Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Skąd: Zawiercie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2015 23:56    #6
Na 99.9% chodzi o tą czarną gwiazdkę. Ona jest tak jakby 'doliczana' do potencjału.

Czyli generalnie nic z tym się nie da zrobić? :(

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2015 00:10    #7
Nie jest doliczana, po prostu scout nie jest pewny, czy zawodnik ją osiągnie, czy nie. Raczej nic nie da się więcej uczynić.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.