Problem z połączeniem z kontem YT.

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2014, 23:07    Pytanie
Nie mogę połączyć się z kontem na YT. W wersji 13 mogłem bez problemu. Nie wiem czy to jest jakaś zależność z tym w jakim serwisie mam założoną pocztę, ale nie mogę się podłączyć z kontem, które jest zarejestrowane na gmailu, a z kontem z interii nie ma problemu. Przy okazji stwierdzam, że nie mogę się podłączyć do fejsbukowego konta również. FM oczywiście oryginał.
Polska Gola

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 16:27    #1
Więc widzę, że jest to powszechny problem bo sam nie mogę podłączyć gmailowego konta z YT pod FMa

Użytkownik uznał post za pomocny

.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 17:20    #2
Przyznam Wam, że sam borykam się z tym problemem. Można powiedzieć, że znalazłem rozwiązanie, jednak... nie wiem, jak je zastosować. W skrócie, chodzi o to, że YT udostępnia teraz opcję utworzenia osobnego hasła dla innych paneli niż ten YT (tzw. Third-party tools) i właśnie takie hasło jest teraz potrzebne w FM-ie. Sęk w tym, że nie mam pojęcia, gdzie znaleźć opcję tworzenia go - znalazłem instrukcję tutaj: https://suppo(...)e-Issues , ale nie jest do końca aktualna - panel YT chyba się zmienił i nie mogę odnaleźć właściwej ścieżki.

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 16:39    #3
Ok, to czuję się spokojniej jeśli nie tylko mi to sprawia problem. Także spróbuję coś tam pogrzebać w tym jutjubie i może sobie z tym poradzę. Dzięki.
Polska Gola

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2014 10:04    #4
chyba chodzi o tą stronę: https://accou(...)uthsub=1
myślę, że się przyda co niektórym

ehhh przecież to nie o google chodziło -.-

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.05.2014 o godz. 10:09

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.