Problem z odpaleniem FM 2014

 balba80 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.01.2014
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014, 17:01    Pytanie
Witam.

Mój problem polega na trudnościach z odpaleniem FM 2014 tzn. muszę kilkukrotnie włączyć grę żeby ta się odpaliła. W menedżer zadań systemu Windows jest ona widoczna jako włączona ale to wszystko i nic więcej.

Proszę o pomoc w w/w sprawie.

 kurupt Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 21:53    #1
Spróbuj odpalić grę z poziomu Steama.
Opinia publiczna to dziwka.
------
http://kurupt.cmrev.com/kariery.html

 Ibracadabra7 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.01.2014
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 22:23    #2
Napisałem już to w innym poście, ale bardzo potrzebuję pomocy: co zrobić gdy nie mogę odpalić gry ponieważ przy Finalizowaniu Aktualizacji zatrzymuje się ona na 2% i wyskakuje kod błędu:2. Pilne!

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2014 23:32    #3
Sprawdź spójność plików z poziomu steama. Jak to nie pomoże- reinstal steama i dokładne wyczyszczenie kompa
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 balba80 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.01.2014
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 13:38    #4
Odpalenie z poziomu steam nic nie daje dalej muszę kilkukrotnie odpalać grę żeby ta w ogóle załapała.

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 15:54    #5
Miałem kiedyś coś podobnego. Nie pamiętam ale jakis katalog trzeba było usunąć z folderu steam. On go wtedy dociągnie poprawionego.
Ten numer podpowiedzieli mi na pomocy technicznej steam, więc powinieneś również do nich napisać. Przysyłają odpowiedź do kilku dni.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 17:53    #6
ja miałem bardzo podobnie przy instalacji fm14 wszystko szło ekstra później wychodziło okienko instalacji zatrzymywało się na 2% i błąd 16
sprawdzałem spójność plików na steam usunąłem pliki lokalne i guzik dalej wszystko to samo tak się wkurzyłem że wyłączyłem kompa
na następny dzień spróbowałem i wszystko zaczęło śmigać jak w zegarku Japońskim ( nie szwajcarskim) nie wiem co było powodem może steam miał jakąś usterkę albo im serwery padły
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.