Problem z kits'ami

 MatiasekF1 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2011
Skąd: Kołobrzeg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2014, 18:31    Pytanie
Witajcie,

Mam problem z niektórymi kitsami, większosc działa dobrze, ale np nie mam stroju Pogoni Szczecin domowego, mimo, że w dodatku z Waszej strony znajduje się taki stroj, gra po prostu go nie czyta, wiecie jak to naprawic? A i link do ekstraklasy wygasł, musialem brać cały pack od Sourtosi.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2014 20:01    #1
Kitspack ekstraklasy można pobrać, wystarczy kliknąć Download :) A mirror już zmieniony, dzięki za czujność.

Co do działania kitsów Pogoni Szczecin itd. to gdzieś tu na forum był już wałkowany ten temat i wyszło na to, że trzeba w pliku config dodać wpis z sezonem w którym ma być wyświetlana koszulka (w przypadku niedziałających koszulek).

 rolans Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2013
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2014 17:46    #2
To jest proste w wersji 2014 kopiujesz stroje domowe z pierwszej bazy danych do drugiej i zapisujesz lub jak w wersji 2015 usuwasz zduplikowane elementy stroju i zapisujesz:)

 xenon95ck Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2013
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 20:05    #3
Jak byś to trochę jaśniej wyjaśnił był bym wdzięczny :D bo ja mam np tak że mi nie działają trzecie stroje, każde i nie czyta żadnego ze strojów Górnika Łęczna

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
19.01.2015 16:25    #4
[quote="kondi192"]Kitspack ekstraklasy można pobrać, wystarczy kliknąć Download :) A mirror już zmieniony, dzięki za czujność.

Co do działania kitsów Pogoni Szczecin itd. to gdzieś tu na forum był już wałkowany ten temat i wyszło na to, że trzeba w pliku config dodać wpis z sezonem w którym ma być wyświetlana koszulka (w przypadku niedziałających koszulek).[/quote]
Co i jak wpisać żeby działały? Bo nie wiem, a nie działa mi właśnie domowa Pogoni.
Szukałem na forum i przez google i nie znalazłem tematu o tym z rozwiązaniem.

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2016 13:59    #5
[quote="kondi192"]Co do działania kitsów Pogoni Szczecin itd. to gdzieś tu na forum był już wałkowany ten temat i wyszło na to, że trzeba w pliku config dodać wpis z sezonem w którym ma być wyświetlana koszulka (w przypadku niedziałających koszulek).[/quote]

Przepraszam, za odkopanie, ale mógłby ktoś sprecyzować jak miałby wyglądać poprawny kod? Na tę chwilę w Gernice wyświetla mi się tylko koszulka domowa, mimo mnóstwa kombinacji z mojej strony.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.