Problem z instalacją !!

 ArienRobben1987 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2007, 15:59    Pytanie
Otórz mam taki problem. Posiadam oryginalną gre Football Manager 2006. Gram w nią dość długo i chciałem przeinstalować grę i usunąć z rejestru wszystkie pliki związane z FM 2006 (Chciałem usunąć historie wcześniejszej gru "Galeria Sław";). Po wyszukaniu wszystkich zapisów w rejestrze i ich usunięciu zabrałem się za ponowną instalacje gry jednak napodkałem problem który wcześniej się nie zdarzał. Gdy chcem zainstalować gre to wyskakuje mi okienko:

"Dane konfiguracji dla tego produktu są uszkodzone.
Skontaktuj się z personelem pomocy technicznej."

Dodam że gre mozna bez takiego problemu zainstalować na innym kompie.

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

 pit9991 Młody aktywista

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2007
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2007 16:04    #1
powinieneś normalnie odinstalować Fm,jak tak kiedyś miałem z inną grą i nic się z tym nie dało zrobić(chyba że reinstalka systemu):p

 ArienRobben1987 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2007 16:06    #2
Tak wiem że normalnie powinno się usuwać ale normalne wyinstalowanie nie kasuje historii :/

 pit9991 Młody aktywista

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2007
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2007 16:12    #3
No dlatego powiem ci że miałem tak z inną grą,bawiłem się w usuwanie sejvu i historii,gra nie chciała mi sie odpalić choc tak samo na innym komputerze działa,jedynie reinstalka systemu pomoże.Pewnie wykasowaleś pewien plik który płyta wgrywa przy pierwszym zainsalowniu i go wykasowałeś co spowodowało że komp źle teraz odczytuje tą płytkę:P

 xpris Młody aktywista

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2006
Skąd: Zamość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2007 17:15    #4
Problem tkwi w rejestrze komputera. Zapewne nie usunąłeś wszystkich wpisów w rejestrze dotyczących aplikacji.
Mógł pozostać jakiś wpis który szuka wpisu który został już usunięty i dlatego uniemożliwia to instalację gry.
Przeanalizuj jeszcze raz rejestr, albo użyj programów do czyszczenia i optymalizacji rejestru takich jak Registry Mechanic itp. programy tego typu są na licencji free więc za darmo pobierzesz je z netu.

 gregor10 Młody aktywista

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.03.2007
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2007 21:00    #5
Gosciu po co ten rejestr?? jesli nie znasz sie na tym to nie probuj bo mogles usunąc cos przez co nie dzialalby Ci CAŁY SYSTEM.. Wez na przyszlosc nie probuj takich praktyk./

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.