Problem z grafiką meczową - FM 18

 wietri Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2009
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017, 14:41    Pytanie
Witam :) Chciałem poradzić się w jednej sprawie. Podczas meczu w FM 18 wszyscy zawodnicy, piłka, stadion itp są koloru czarnego, jedynie boisko ma swój właściwy zielony kolor. Problem pojawił się po dwóch meczach, w których wszystko chodziło w porządku, później grzebałem trochę w ustawieniach grafiki, żeby gra chodziła płynnie, ale efekty był niestety odwrotny do zamierzonego. Próbowałem powrotu do ustawień domyślnych, zmiany jakości grafiki na najniższą, ale dalej jest to samo. W jaki sposób mogę rozwiązać problem ??

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.11.2017, 14:44

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 15:57    #1
https://commu(...)11025620

Na razie możesz wyłączyć cienie, powinno pomóc. Błąd jest zgłoszony i będzie naprawiony w pełnej wersji.

Użytkownik uznał post za pomocny

 wietri Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2009
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 16:04    #2
Bardzo dziękuję za pomoc ! :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.