Problem z grą w trakcie rozgrywki

 NeroTFP Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.05.2013
Skąd: Knurów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2015, 11:49    Pytanie
Witam,

mam oryginalnego FM12 na Steamie i mam pewien problem. Gram na domnyślnej bazie danych z updatem bartkar. Rozpoczynam właśnie piąty sezon i za każdym razem w tym samym momencie wywala mi taki oto błąd, gra się wyłącza i ponownie uruchamia. Nie potrafię niestety przejść dalej, gdyż za każdym razem błąd jest w tym samym momencie, gdy daje kontynuuj, zacięło się na tym jednym dniu... WCześniej dwa razy zdarzały mi się błędy takie, ale po włączeniu wszystko działało normalnie. Da się coś poradzić? Nie ukrywam, że bardzo zależy mi nam tym, gdyż przez długi czas budowałem silną drużynę...

Tutaj zdjęcie błędu:

http://i61.tinypic.com/t5lmv6.jpg

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.05.2015, 17:20

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2015 18:05    #1
Ładowałeś jeszcze jakieś dodatkowe pliki?
twitter.com/Ceyvol

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2015 19:32    #2
miałem tak samo w 12. Niestety, zabij nie pamiętam jak to rozwiązałem. Raczej na 90% nie dało się i musiałem od nowa zaczynać i wtedy znudziła mi się gra na parę miesięcy. Może ktoś zna rozwiązanie, spróbuj na forum SI
E: w 10 też się zdarzyło. Jednak 15 jest stabilna ponad podziw, ani jednego crash dumpa i innych atrakcji

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.05.2015 o godz. 19:34

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.