Problem z grą przez internet.

 Globinho Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2008, 22:32    Pytanie
Witam. Proszę o pomoc. Chciałbym zagrać z kolegą przez internet w FM06. Nikt z nas nie ma stałego ip dlatego próbujemy grać przez hamachi. Problem w tym że kiedy ja hostuje to po dwóch sekundach po połączeniu mojego kolegę wyrzuca do menu głównego. Kiedy on hostuje wszystko jest w porządku ale gra chodzi za wolno ponieważ ma wolniejsze łącze i słabszego kompa dlatego zależy mi żebym to ja mógł hostować. Gramy na tych samych patchach 6.0.3 On ma internet w aster a ja w Nitronet. Co robić?

 RobinWLKP Młody aktywista

Postów: 206
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2008 16:51    #1
co do tego stalego IP to wejdz na http://www.no-ip.com/ , tam mozesz zrobic sobie takie prowizoryczne stale IP

co to gry przez hamachi :

1. Najlepiej aby osoby uczestniczące w grze miały szybki łącze ważna jest też prędkość uploadu.

Osoba hostująca musi miec w opcjach zaznaczony "ustaw serwer " czy coś w
tym stylu ;p
Druga osoba wchodzi w grę sieciową i naciska inny serwer gdzie następnie podaje IP osoby która hostuje

2. Hamachi z tego co wiem tworzy wirtualną sieć LAN. W przypadku gdy żaden z was nie ma zewnętrznego IP , przydatne może sie okazać zainstalowanie tego programiku, dzięki któremu dostaniesz nowe IP wewnątrz tej sieci

3. Liczba graczy ma wpływ na szybkość rozgrywki. Nie polecam grać w więcej niż 3 osoby. Oczywiście wszystko uzależnione jest od posiadanego łącza

ps. serwer tworzy osoba mająca zewnętrzne ip i szybkie łącze. W przypadku braku zewnętrznego IP przydatne może być zainstalowanie Hamachi i skonfigurowaniu wirtualnej sieci


PRAGNE DODAC ZE JEST TO NIEMOJ TEKST , LECZ UZYTKOWNIKA O NICKU - amenokoyane


http://www.cmrev(...)eci.html - tutaj jest poradnik o grze w FM przez siec ( link od uzytkownaika bartex55 , poradnik napisal Barton )


:P

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 15.04.2008 o godz. 19:58

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.