Problem z dodatkami na nowym komputerze

 tobi87 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2012, 10:32    Pytanie
Witam.
Mam problem, otóż stary komp mi padł, po zakupie nowego zainstalowałem od nowa FM 12, steam pobrał aktualizacje, ze starego komputera udało mi się odzyskać save, logopaki itp. Po zainstalowaniu skopiowałem ze starego kompa wszystko w miejsca jak powinno być.
Problem 1. Save działają prócz ostatniego , wyskakuje komunikat "Zapisana gra nie została wczytana"
Problem 2. Nie działa żaden dodatek, ani herby, ani zdjęcia zawodników ani stroje.

Po krótkim czasie usunąłem te wszystkie dodatki myśląc że to przez skopiowanie, w ustawieniach steam zrobiłem defragmentacje plików gry oraz spójność plików. Potem na nowo pobrałem dodatki lecz dalej to samo ;/
Wiecie jak z tym sobie poradzić? :(

P.S. Zauważyłem też że sam steam robi drugi folder w miejscu gdzie jest na komputerze zainstalowany FM. Jeden folder z dodatkami które nie działają a w drugim jest tylko folder sounds oraz db.
Z góry dziękuję za pomoc :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.