Problem z dodatkami (Mac OS X)

 panlis Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2013, 22:52    Pytanie
Czołem, managerska elito!

Czytuję sobie stronę, uczę się taktyk, stosowania poleceń, a w samego FMa gram od dwóch lat (z przerwą). Od pół roku męczę FM13 i miesiąc temu stwierdziłem, że najwyższy czas na pobranie herbów, twarzy i innych realnych elementów wzbogacających rozgrywkę. Niestety na chęciach, pobraniu dodatków, wrzuceniu ich w odpowiednie miejsce, a także próbie załadowania ich do gry się skończyło.
Postanowiłem jednak zapytać Was, czyli bardziej doświadczonych :)

Zgodnie z zaleceniami dla systemu Mac OS X poszedłem do folderu
/Users/<username>/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2013/graphics/logos
czyli w moim przypadku
/Users/Wojtek/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2013/graphics/logos



Tam wypakowałem folder z herbami, czyli wygląda to w sposób następujący:


Po przejściu do gry ustawiłem wszystko zgodnie z zaleceniami:


Niestety sposób ten nie działa. Tak samo mam ze zdjęciami, które nie wyświetlają się w grze.
Myślę że problemem może być nazwa folderu "T-Mobile Ekstraklasa", bowiem w samej rozgrywce mam samą nazwę "Ekstraklasa".

Czy ktoś się z czymś podobnym spotkał? Może mam bardzo głupi problem, ale naprawdę troszkę już się naczytałem, kombinuję i nic mi nie wychodzi :(

 Gigliati Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2013 00:33    #1
Wiesz, że piratom tutaj nie pomagamy?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.05.2013 o godz. 00:33

 panlis Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2013 01:24    #2
Myślę że jest to kwestia oczywista. Paragonu poszukać czy może dowiem się czegoś konkretnego?

 Gigliati Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2013 02:12    #3
Zdziwiło mnie to, że masz wersję FM 13.1.1, skoro aktualna jest wersja 13.3.3.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 01.05.2013 o godz. 02:16

 panlis Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2013 02:19    #4
Szczerze powiedziawszy nigdy nie miałem żadnych problemów, dlatego nie aktualizowałem.
Dodatkowo naczytałem się trochę o lekkiej zmianie silnika gry na nowych wersjach (potem nieraz kosmiczne wyniki).

Myślisz że po aktualizacji wersji gry zacznie to funkcjonować? Na wielu forach użytkownicy makowej wersji FM mają problem z dodatkami, ale nikt nie potrafi dojść do rozwiązania. Jednym działa, drugim nie. Stąd moje pierwotne pytanie.

Jeśli problem wynika z niezaktualizowanej gry, to uaktualnienie nie jest dla mnie problemem :)

 Gigliati Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2013 02:23    #5
Polecałbym zaktualizować, mimo tego, że wersja patcha nie gryzie się z dodatkami to silnik jest bardziej dopracowany.

A co do twarzy, to masz złą nazwę folderu. Zmień z "players" na "faces".

 panlis Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2013 02:30    #6
Dzięki, zmienię, a grę z rana zaktualizuję.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.