problem z aktualizacją przez Steam

 ansh Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2012, 14:45    Pytanie
Witajcie! Mam dość dziwny problem. Chciałem sobie pogram w FM-a 2012, a nie uruchamiałem go już od jakiś dwóch tygodni. Wiedziałem że wyszła nowa łatka więc nastawiłem się, że pierwsze co się stanie po włączeniu gry to automatyczna aktualizacja. Jednak owa w ogóle nie chce ruszyć, gdy klikam w steamie uruchomienie FM-a 2012 to wyskakuje tylko okienko z tekstem "W tej chwili gra jest niedostępna. Spróbuj ponownie za jakiś czas". I nie wiem co robić. Dodam tylko, że nigdy wcześniej nie miałem problemów z automatycznymi aktualizacjami przez Steam (a mam wszystkie FM-y od 09 w górę), więc to raczej nie jest problem firewalla. Aha, jeszcze jedno. Oczywiście zgodnie ze wskazówką kochanego Steama odczekałem trochę czasu (dokładnie ponad 3 godziny) ale to nic nie zmieniło, dalej nie da się gry uruchomić. Pomóżcie!

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.03.2012, 14:45

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2012 16:29    #1
Sprawdź spójność plików gry.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 ansh Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2012 17:37    #2
To znaczy? Przepraszam, ze zadaje takie głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem :P


edit: dobra, już wiem jak to zrobić, wujek google podpowiedział
gdyby przypadkiem był ktoś tak bardzo niekumaty jak ja to informuję, że żeby sprawdzić spójność plików trzeba wejść w menu Biblioteka Steam kliknąć prawym przyciskiem myszy na tutule gry, wybrać Właściwości i przejść na zakładkę Pliki lokalne. Na zakładce tej trzeba kliknąć przycisk Sprawdź spójność plików gry i zaczekać na zakończenie weryfikacji

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.03.2012 o godz. 17:46

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.