Problem

 SowaA Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2007
Skąd: Gostynin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2009, 17:56    Pytanie
Od razu napiszę, że podobną, a wręcz identyczną informację napisałem w temacie "Pliki...", ale stwierdziłem że szybciej będzie uzyskać odpowiedź poprzez założenie tematu. Do rzeczy...

Przeszukałem wiele tematów dotyczących tego mojego problemu, w niektórych znalazłem poady, ale niestety żadne nie skutkują (np. dodanie w configach ~fm2008~ na końcu, skopiowanie kit panel'u tez nie pomogło. . Co zrobić ze znikającymi strojami. Wyjaśniam od razu o co mi chodzi. Niektóre kluby mają wyświetlane stroje, niektóre nie, niektóre tylko po części. Configi są dobre, sprawdzałem. Chciałbym uzyskać jakąś pomoc od osób, które miały podobny problem i sobie z tym poradziły. Może być priv.

 Jezier Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.06.2008
Skąd: Legionowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2009 18:04    #1
Mam problem w czasie zapisywania gry zresetowal mi sie komp po ponownym odpaleniu gry i probie wczytania wyskoczyla info ze gra nie moze byc wczytana, mozna z tym cos zrobic?

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2009 18:08    #2
[quote=Jezier]Mam problem w czasie zapisywania gry zresetowal mi sie komp po ponownym odpaleniu gry i probie wczytania wyskoczyla info ze gra nie moze byc wczytana, mozna z tym cos zrobic?[/quote]
Jak nie masz BackUpa to nie.

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2009 18:09    #3
[quote=Jezier]Mam problem w czasie zapisywania gry zresetowal mi sie komp po ponownym odpaleniu gry i probie wczytania wyskoczyla info ze gra nie moze byc wczytana, mozna z tym cos zrobic?[/quote]
Niestety nie. Gdy podczas zapisu poszedl reset kompa to save do kosza, bo jest uszkodzony. Jedyne co cie ratuje to backupy. Jeśli masz to wczytaj i będziesz po prostu trochę w tyle, jeśli jednak nie no to koniec sejwa niestety

 Jezier Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.06.2008
Skąd: Legionowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2009 18:11    #4
Ehh ;/ wielkie dzieki za odp. Pozdro

 SowaA Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2007
Skąd: Gostynin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2009 20:54    #5
Nie no fajnie Panowie, że pomogliście koledze, ale dobrze by było jakby ktoś i mi pomógł.

 SowaA Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2007
Skąd: Gostynin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2009 16:40    #6
Czy naprawdę nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie. Sorki, że aż tak się naprzykrzam, ale jest to dla mnie bardzo ważne.

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2009 18:41    #7
jeśli nikt nie odpisał to znaczy, że nie. chyba, że ktoś wie i jest złośliwy i nie odpowiada na twoj post.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.