Pro Evolution Soccer [STEAM]

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016, 23:47    #1
Niecałe 2 tygodnie temu na platformie Steam pojawiła się darmowa wersja najnowszej wersji Pro Evolution Soccer. Bezpłatna edycja gry daje możliwość pobawienia się jedynie w trybie MyClub (japońska wariacja 'fifowskiego' Ultimate Team). Po dziewięciu dniach testów muszę się przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. 2 lata temu podobną akcję wykonali Elektronicy, udostępniając darmową grę FIFA World. Twórcy wyraźnie starali się ograniczyć tę wersję gry (przede wszystkim graficznie, ale i sama rozgrywka również była uproszczona), by zachęcić nowych graczy na kupno właściwej gry. Edycja ta, wyróżniała się na tle 'dorosłych' wersji kilkoma szczegółami jak możliwość tworzenia składów z zawodników z różnych edycji gry (2014 i 2015) czy poznanie bilansu zwycięstw i porażek naszego przeciwnika, przed rozpoczęciem meczu. Te drobiazgi nie sprawiły jednak, że społeczność została z tą grą na dłużej, a ja sam swoją przygodę z World zakończyłem po około tygodniu. Gra umarła niedługo po wydaniu gry z numerkiem 2015. PES 2016 MyClub mimo kilku niedociągnięć wciąż trzyma się na moim dysku twardym. Niezrozumiały jest dla mnie brak rynku (uniemożliwiający stworzenie naszej drużyny marzeń), dziwne ujęcia powtórek, opóźniona reakcja zawodników na nasze komendy (do których da się po pewnym czasie przywyknąć) czy brak wielu ważnych licencji. Mimo tych niewątpliwych wad uważam ją za lepszą od FIFY. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie oprawa graficzna, gdyż nawet piłkarze z ligowych średniaków zostali odwzorowani w sposób niezwykle dopracowany - polecam filmiki porównawcze na youtube. Rozgrywka jest wyraźnie wolniejsza, promująca cierpliwy atak pozycyjny. To co jednak najważniejsze to serwery Konami, które nie wyrzucają graczy z gry w co drugim meczu, matchmaking, który dobiera przeciwników nam przeciwników na podstawie specjalnego ogólnie znanego współczynnika i większa kultura graczy. A wy? Testowaliście już nowego PESa? Jak wasze wrażenie? Ktoś chętny na sparing? Poniżej mój składzik, którym udało mi się sklecić do tej pory:

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 13.02.2016, 23:54

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 23:54    #2
A wiesz, trafiłem na to już jakiś czas temu ale wyleciało mi ze łba, więc wciąż przede mną testowe granie. Na pewno podzielę się wrażeniami.

PS Wyedytowałem nazwę tematu i dodałem [STEAM].

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.02.2016 o godz. 23:55

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2016 00:32    #3
Dzięki za info, Ziomek.;) Wreszcie będę mógł po kilku ładnych latach pograć sobie trochę w moją drugą po FMie ulubioną gierkę. Jakby ktoś pytał - jestem w nią równie dobry, o ile nie lepszy hehe:P
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.