Print screen z gry

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 10:49    #11
Sorry za podejrzliwość ale często tak jest, że tylko tacy ludzie nie mogą screenów robić.
A F12?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.01.2015 o godz. 10:49

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 16:21    #12
[quote="Diablo5555"]
Jak masz pirata, to z tego co mi wiadomo my tutaj takich nie tolerujemy.
[/quote]

Kolego,mam wszystkie systemy oryginalne i nawet na legalnych systemach występuję ten błąd bo tego sam doświadczyłem a jeśli chcesz mi pisać że takich nie tolerujesz jak nawet nie spytałeś czy mam legalny system to siedź cicho i następnym razem nie twierdz że mam nielegalny system bo za takie coś jest poważna sprawa sądowa za oczernianie mnie za "lewe" oprogramowanie.Jestem ciekaw czy sam masz legalny system a udajesz świętoszka "że takich nie tolerujesz" chciałeś zabłysnąć ale chyba nie udało Ci się.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 16:39    #13
Sprawa sądowa? Buahahaha... mała szkodliwość czynu ;)

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 16:41    #14
Wolność słowa jest podobno, więc mogłem to powiedzieć, zwłaszcza, iż wiem, że takowe rzeczy dzieją się NAJCZĘŚCIEJ na nieoryginalnych FM'ach. A Win 8.1 owszem mam legalnego, gdyż był razem z laptopem. FM'a również mam legalnego, jak i ponad 120 gier, oraz różnych oprogramowań.
Nie, nie chciałem zabłysnąć, chciałem powiedzieć to co wiem i się orientuję. ZASUGEROWAĆ każdy ma prawo. Ja Ci nie powiedziałem, że o na pewno masz pirata. Tylko ZASUGEROWAŁEM to różnica.
A po drugie nie pisałem do Ciebie, tylko kolegi, który o to pytał i się nie burzył tak jak Ty.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.01.2015 o godz. 16:42

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 17:00    #15
Sugerowanie a stwierdzenie to różnica , poza tym jak kolega miał się oburzyć jak to ty napisałeś swój komentarz pod moim cytatem.Wolność słowa ? żeby to pisać trzeba robić to z głową poza tym pisanie czegoś nietaktownego pod czyimś adresem może już być szkodliwe dla danej osoby a pomyślałeś o tym ? zapomniałem, typowe Polskie zachowanie w necie bo tutaj każdy czuję się bezpiecznie bo po drugiej stronie monitora.Jeśli ludzie pod Twoim adresem np. zaczną coś mówić i i zacznie się straszny smród i też uznasz że mają wolność słowa ? Ja nie mam sobie nic do zarzucenia bo jestem informatykiem i mam legalne systemy ale wk... jak ktoś zaczyna pod czyimś adresem głupie cytaty walić typu"my czegoś nie tolerujemy" jak już piszesz komentarze to rób to z głową bo jeśli sądzisz że jest wolność słowa i ktoś zacznie Ci coś sugerować to też tak napiszesz ? Zresztą ja też swój post napisałem do kolegi odnośnie co może być przyczyną i tutaj nie chodzi o piractwo ale o mechanizm systemu który jest w każdej wersji bo na forum czy nielegalny czy legalny każdy to ma.Ja się nie zamierzam oburzać bo nie warto zresztą nie znasz człowieka a sam sugerujesz , właśnie sugerujesz i to pod moim adresem czyli sam sobie robisz problemy bo żeby coś sugerować trzeba mieć dowody :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 17:33    #16
Miałem coś innego napisać, ale ustąpię, bo nie mam ochoty się o bzdety sprzeczać. To bezsensu. Mądrzejszy głupszemu ustąpi.
PS: "Polskie" piszemy z małej literki. Przymiotnik.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 17:41    #17
Niech Ci będzie że jesteś mądrzejszy w końcu to ty mi coś zasugerowałeś posiadanie pirata a nie ja Tobie może to Cię dowartościowuję :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 20:35    #18
Nie potrzebuję dowartościowania. A to był... A z resztą nie będę spamił, bo o czym innym tutaj jest mowa.
Tak jak mówiłem, sprawdź jeszcze F12. A jak nie to w ustawieniach STEAM może masz jakoś inaczej. Różnie to bywa.

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 22:23    #19
Goldberg, a jaki masz procesor? Uprzedzając, pytanie to jest całkiem serio postawione.

 Goldberg1987 Partyzant

Postów: 384
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 23:02    #20
Procesor mam Intel core i7. W ustawieniach Steam zrzut ekranu ustawiony jest na F12. I jak wchodzę do gry i wciskam F12 to w prawym dolnym rogu pojawiam się napis, że zapisano zrzut ekranu, ale nigdzie go nie ma (powinien być w folderze screenshot - tak jest ustawiony w steam).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.