Prezes

 saharicus Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2013, 00:15    Pytanie
Witam
Czy w FM2013 da się jakoś sprokurować zmianę prezesa, zarządu?

 wczesny Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2013 09:31    #1
jedyny znany mi sposób, bez użycia edytora, to zadłużyć mocno klub, wtedy jest szansa, że zostanie przez prezesa sprzedany. Nie wiem czy działa to wszędzie, pewnie zależy czy prezes bogaty, czy nie itd.

 saharicus Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2013 20:39    #2
Cześć
Mam jeszcze jedno pytanie. Mój prezes postanowił sprzedać klub, ale do transakcji jednak nie doszło bo kupujący się wycofał. Ile mogę czekać na kolejnego chętnego? Dodam, że mój prezes dalej ma status "Zamierza odejść z klubu".

 wczesny Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2013 12:40    #3
czasami miesiąc, czasami do końca sezonu. U mnie najczęściej zmianę przeprowadzano jakiś czas przed okienkiem transferowym, ale jeżeli nie doszła do skutku przed rozpoczęciem okienka, to zrywano rozmowy, a następnie rozpoczynały się nowe po zamknięciu okienka. To wszystko jest chyba losowe.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.