Praca w kadrze, szukanie pracy

 EvilGearPL Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2010, 22:47    Pytanie
Witam! Mam pewne pytanie. Mianowicie dostałem na skrzynkę informację, że Wybrzeże Kości Słoniowej poszukuję trener. Pomyślałem sobie co mi szkodzi. Klikam na odnośnik w wiadomości biuro pracy. Szukam i znalazłem. Ale co zrobić by zgłosić swoja kandydaturę? No i jak to będzie wyglądać bo nigdy wcześniej nie grałem w trenując reprezentację.

Jak to jest? Normalnie spora część zawodników z tej drużyny jest nie dostępna. Bo wiadomo baza danych ich nie obejmuję. I co teraz? Mogę np. później powoływać jakiś piłkarzy czy gram tym co mam? Ci piłkarze staną się dostępni? Jak wygląda trenowanie kadry? Podobnie jak w normalnym klubie? No i ostania kwestia... Mogę łączyć funkcje trenera klubu z kadrą?

Szukałem podobnych tematów ale nie mogłem nic znaleźć...

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2010 07:50    #1
1) Wejść na ekran Druzyny WKS - w prawym górnym rogu będzie "Żłóż podanie o pracę". Kliknąć

2) Możesz powoływać zawodników, ale jeśli grasz na małej bazie danych, to możesz mieć mały wybór. Pierwszą jedenastkę uzbierasz, bo to zawodnicy z topowych klubów europy, rezerwy też jakieś znajdziesz, ale wybór będzie niewielki. Aczkolwiek ja (grałem na dużej bazie) prowadząc WKS nie narzekałem. Jeśli to nie jest początek gry, to będziesz miał jeszcze kilku newgenów.

3) Trenowanie kadry - chyba nie ma takiej opcji.

4) Funkcje można łączyć.
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 EvilGearPL Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2010 10:31    #2
Dzięki za odpowiedź. Problem rozwiązany.

 EvilGearPL Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2010 22:53    #3
Przepraszam za post pod postem ale problem jednak dalej mam. W tej chwili, żadnej wiadomości o możliwości trenowania jakieś reprezentacji nie mam bo gram na innym saveie ale z ciekawości chciałem sprawdzić jak to jest z szukaniem pracy. Wchodzę więc w biuro pracy. Biorę pierwszy lepsze zespół szukający trenera no i niestety nie mam tam przycisku ''Złóż podanie o prace'' Wynika to może z tego, że pracuję w tej chwili w jednym klubie? A nie mogę sprawdzić jeśli chodzi o reprezentację bo żadna nie szuka trenera w tej chwili.

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2010 00:53    #4
Bo w FMie obejmować kluby i reprezentację mogą jedynie MENADŻEROWIE nie trenerzy. Jeśli będziesz miał w biurze pracy "manager" to wchodząc na klub bankowo będziesz mógł złożyć podanie.
Masz przykładowo dwa linki:
Pierwszy pokazuje możliwość zatrudnienia w Irtyszu Irkuck
Natomiast drugi ukazuje wakat w biurze pracy właśnie w Irkucku na stanowisku managera.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 30.07.2010 o godz. 00:59

Użytkownik uznał post za pomocny

 kotlet1986 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2011 01:32    #5
Witam

Mam taki o to problem.Gram z kolegą ligę hiszpańską(pierwszy sezon) przez hamachi.Ja mam Atletico Madryt a on Seville.Po rozegraniu 25 kolejek zarząd sevilli zwolnił mojego kolege i przez reszte sezonu szukał on nowego klubu w primera division lecz bez powodzenia(były oferty z sekunda division).Sezon się skończył, ja zajołem 2 miejsce a mojego kolege już te granie zaczyna irytować bo nadal niema oferty przed drugim sezonem(tylko primera division wchodzi w grę)

Czy jest jakiś sposób żeby dało się znaleść albo "wymusić" znalezienie klubu z primera division?W biurze pracy niema żadnych ofert

 star199 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2011 10:00    #6
niech założy nowego trenera :) nic na chama się nie da

 kotlet1986 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2011 11:18    #7
Czyli jest możliwość kontynuowania 2 sezonu tylko kolega musi założyć dugiego innego trenera?pytam bo jego pierwszy klub był przypisany pod ip serwera i niewiem czy jest możliwość wzięcia nowego pod ten sam adres ip

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.