Pozwolenie o prace Anglia

 zaskroniec Partyzant

Postów: 67
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012, 16:06    Pytanie
Witam!
Czy zawodnik z RPA, byłej koloni WB, będzie miał problemy z uzyskaniem pozwolenia o prace?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 16:19    #1
Tak, ja teraz mam usadzonych 3 takich graczy i czekam, aż dostaną belgijskie papiery.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 16:27    #2
Tu ratuje Cię tylko punkt o wielkim talencie gracza. Miałem taki przypadek. NG za 150 tys. dostał pozwolenie za pierwszym podejściem. Ale jakoś 5 lat później był wart 40M i walczył o Złotą Piłkę.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 zaskroniec Partyzant

Postów: 67
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 16:35    #3
I nie ma taryf ulgowych dla byłych kolonii ?

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 16:37    #4
W Hiszpanii są. Ale to w kwestii długość oczekiwania na obywatelstwo.

Użytkownik uznał post za pomocny

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 jaruone Młody aktywista

Postów: 336
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2007
Skąd: Brudne Południe :)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2012 23:05    #5
Gram Southampton z ciekawości chciałem przetestować jakiegoś rumuńskiego bramkarza a tu komentarz "obserwować karierę aż będzie mógł dostać pozwolenie na pracę" - w szoku wszedłem na Wikipedię i TVN24 bo już się przeraziłem że Rumunię wywalili z UE :P
Kurde co prawda nie są w Schengen ale zawsze można było ich kontraktować jak każdego gracza z Unii.
O co tu chodzi ??

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2012 23:32    #6
Sprawdzałeś innych Rumunów?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2012 18:02    #7
Potwierdzam buga z pozwoleniem na pracę, chciałem zatrudnić do Chelsea Torje z Udinese, ale nie dostał pozwolenia na pracę. Patch najnowszy, żadnych dodatków.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.05.2012 o godz. 18:02

[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 jaruone Młody aktywista

Postów: 336
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2007
Skąd: Brudne Południe :)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2012 22:42    #8
Temat zaczyna być ciekawy - początkowo sądziłem że ja coś namieszałem w edytorze lub pliki .edt które wgrałem zawierały błąd- przed nową rozgrywką zawsze ustawiam sobie kontrastowe czcionki meczowe i kolory "kulek" , bawiłem się też trochę w regionalnych ligach niemieckich. Skoro WariatCFC ma "gołą" grę to wychodzi na to że to wina leży gdzieś dalej.

Zacząłem dawać kontrakty na lewo i prawo Rumunom oraz Bułgarom i za każdym razem trzeba czekać na zezwolenie ( tak problem tyczy się też Bułgarii która jest w UE ale nie należy do układu z Schengen - jak Rumunia - może tu leży pies pogrzebany ?? Choć to dziwne - bo w rzeczywistości przynależność do tego układu nijak się ma do możliwości pracy w krajach Unii w tym Anglii).

Jestem zaskoczony - jeśli temat został zepsuty w patchu który był chyba z miesiąc temu (chyba że coś się doinstalowało ze Steama ostatnio - nie zwracam na takie rzeczy zbytniej uwagi choć wydaje mi się że wyłapywałem to na bieżąco) to dziwi mnie że nikt wcześniej tego nie wyłapał i nie nagłośnił - wszak ligi angielskie są chyba najpopularniejsze w FM'ie. O co tu biega ?? Ma ktoś pomysł jak to naprawić bez rozpoczynania od nowa rozgrywki ??

Osoby grające w ligach angielskich - prośba - sprawdźcie jak wygląda sprawa zatrudnienia Rumunów i Bułgarów w waszych grach.

Z "krzaków" wyłapałem też w wyszukiwarce zawodników lub przydziałach skautów regiony świata są lekko zgermanizowane " Sudamerika (pisane przez "Ü" ), Ozeanien, Asien etc. Wydaje mi się (nie zwracałem na to uwagi) że wczesniej było normalnie po polsku - Południowa Ameryka, Oceania, Azja etc.

BTW - Nie wiem czy to błąd czy twarde wskaźniki ale jak kolega WariatCFC nie może zatrudnić Torje który jest regularnie powoływany do reprezentacji, to chyba coś też jest nie tak w tym temacie - z tego co pamiętam pozwolenia w Anglii dawano z automatu jeśli w przeciagu roku gracz rozegrał ileś (strzelam 80%) spotkań w reprezentacji np 8 na 10 możliwych. Do mnie zawodnicy tego typu nie chcieli za bardzo przechodzić więc nie sprawdzę, ale nie wiem czy tu nie ma też jakiś "wałków". Ogólnie zatrudnianie piłkarzy w Anglii zawsze mnie ciekawiło - taki Kaebi regularnie grywa w reprezentacji Iranu i nie da się go zatrudnić, a w kadrach tuzów pokroju Chelsea czy Arsenal pałęta się wielu młodych grajków z Brazylii etc.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.05.2012 o godz. 22:46

 marchewa19927 Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2012
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2012 22:58    #9
z

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.