Pozwolenie o pracę

 Madridista91 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2013, 22:15    Pytanie
Witam,

przed sezonem chciałem sobie ściągnąć do Celticu zawodnika - Kara, z jakiegoś klubu norweskiego. Nie otrzymał pozwolenia o pracę i miałem dwie opcję, odwołaj się i nie odwołuj się. Wybrałem to pierwsze, odwołałem się i ten zawodnik na drugi dzień był już u mnie w klubie. Lecz niestety nie mógł grać, bo w dalszym ciągu nie miał pozwolenia o pracę. Minął cały sezon, a on w dalszym ciągu bez pozwolenia. Co mam w takim wypadku zrobić ? Da się to jakoś załatwić, żeby grał u mnie ?

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2013 22:23    #1
Skoro jest u Ciebie mimo braku pozwolenia o pracę, to pewnie masz klub filialny w którymś z klubów UE. Musisz go wysyłać tam tyle lat ile trzeba, dopóki nie dostanie paszportu europejskiego albo dopóki nie dostanie pozwolenia w Szkocji(będzie grał regularnie w reprezentacji).

Użytkownik uznał post za pomocny

 Madridista91 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2013 22:28    #2
Dzięki wielkie. Do Szkocji nie dostanie powołania bo jest z Afryki ;) Czyli paszport wszystko załatwi, dzięki !

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2013 01:23    #3
nie do końca zrozumiałeś, on nie ma dostać powołania do Szkocji tylko regularnie grać w swojej "afrykańskiej" reprezentacji i wtedy bedzie miał szanse dostać pozwolenie na prace

 rafapietrzyk Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2011
Skąd: Carrigaline
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2013 19:28    #4
To chyba chodzi dokładniej o to, żeby dostać pozwolenie na pracę musi zagrać w 75% meczów reprezentacji w Roku np jak reprezentacja gra w roku 15 meczów to on musi wystąpić w minimum 75% z tych spotkań czyli pewnie w jakiś 12 choć oczywiście czym ma gracz więcej meczów tym łatwiej o pozwolenie na pracę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.