Powtarzalność taktyki..

 januzaj10 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2014, 00:25    #1
Witam wszystkich.Mam pewien problem chodzi mi o wersje Football Manager 13.Kiedy ustawie formację i taktykę która odpowiada mi i zawodnikom to po 6,7 meczach nagle wyniki juz nie są takie dobre jak wczesniej i zaczyna się tzw"dołek" ciągła zmiana taktyki czy formacji co 6,7 meczy przyprawia mnie o ból głowy , bo już powoli zaczyna brakować pomysłów.Mam takie pytanie ogólne czy można temu zaradzić ustawiając np. 2 taktyki i zmieniać ją co mecz , lub dom , wyjazd ? Czy może są na to jakieś inne sposoby by przez kilka sezonów grać równo i konsekwetnie bo mam zespół który powinien zdominować ligę albo przynajmniej ogrywać wszystkie drużyny zdecydowanie słabsze.Bardzo proszę o pomoc będe wdzięczny i z góry dzięki :) pozdrawiam .. :)

 MatiMen Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2014 13:21    #2
Ja do każdego meczu podchodzę indywidualnie, mam 3 wyćwiczone taktyki pasujące do zespołu i zmieniam w zależności do siły przeciwnika, czy gram na wyjeździe czy u siebie. Przed każdym meczem przeanalizuj jak gra przeciwnik i się do tego dostosuj i ustaw zespół tak by zneutralizować mocne strony przeciwnika.

 januzaj10 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2014 13:37    #3
Mówiąc o taktyce bierzesz pod uwagę całokształt czyli formacje,polecenia dla zespołu,role zawodników na boisku , czy tylko polecenia ??? Bo nie wiem czy zmieniac formacje czy tylko wymieniac polecenia dla zespołu bo później ciężko jest łatać dziury w innej formacji

 januzaj10 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2014 13:38    #4
Mówiąc o taktyce bierzesz pod uwagę całokształt czyli formacje,polecenia dla zespołu,role zawodników na boisku , czy tylko polecenia ??? Bo nie wiem czy zmieniac formacje czy tylko wymieniac polecenia dla zespołu bo później ciężko jest łatać dziury w innej formacji

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.