Poszukuje dobrej taktyki która poprawi zwycięstwa na wyjezdzie

 Damian77777 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2015, 22:55    #1
Witam ;)
Football manager to moj 1 manager od kilku ladnych lat.Zaczalem sezon Napoli i po polowie sezonu grajac swoja taktyka nad ktora siedzialem kilka godzin bylem na 1 miejscu.Potem zaczela sie tragedia kazdy mecz to przegrana moja taktyka sie nei sprawdzila.Wszedlem na stronke cmrev.com i sicagnalem rozne taktyki i nimi proboje grac.Narazie sprawdza sie tylko taktyka o nazwie "strzelanina" ale tylko w meczach u siebie wygralem 2 mecze z rzedu jednak na wyjazdach dostaje baty nawet od slabeuszy.Moje pytanie czy ktos z was ma do zapodania dobra taktyke na wyjazdy taka zeby wygrywac mecze nie mowie zeby odrzu wygrac lige ale zeby nie dostawac po dupie co mecz ???I jeszcze małe pytanko dlaczego tak mało taktyk jest do wyprobowania na stronce mam prosbe do graczy wygrywajacych wrzucajcie swoje taktyki na stronke zeby mozna bylo pobierac
POZDRO

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.12.2015, 22:58

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2015 23:26    #2
Ale trenujesz coś w ogóle te taktyki, żeby mieć wysoki poziom ich znajomości? To nie FM 2007, że wrzucasz taksę i zaraz hula.
twitter.com/Ceyvol

 Damian77777 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2015 23:57    #3
No narazie mam jedna taktyke i znajomosc jej jest wysoka ale słabo mi idzie na wyjazdach moglbym jakas inna taktyke wyprobowac

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 05:48    #4
zrób sobie kilka taktyk(maks 3) niech będą do siebie podobne ale nie takie same, jedna niech będzie defensywna druga ofensywna a trzecia trochę zmodyfikowana(np, z dodatkowym napastnikiem w stosunku do dwóch poprzednik, albo z wysuniętymi oboma skrzydłowymi jak w podstawce masz pomocników w linii.
Nie graj jedną taktyką bo mniej się nauczą i nie będziesz mógł na bieżąco reagować na to co dzieje się na boisku.

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
09.12.2015 09:15    #5
[quote="Damian77777"]Witam ;)
Football manager to moj 1 manager od kilku ladnych lat.Zaczalem sezon Napoli i po polowie sezonu grajac swoja taktyka nad ktora siedzialem kilka godzin bylem na 1 miejscu.Potem zaczela sie tragedia kazdy mecz to przegrana moja taktyka sie nei sprawdzila.Wszedlem na stronke cmrev.com i sicagnalem rozne taktyki i nimi proboje grac.Narazie sprawdza sie tylko taktyka o nazwie "strzelanina" ale tylko w meczach u siebie wygralem 2 mecze z rzedu jednak na wyjazdach dostaje baty nawet od slabeuszy.Moje pytanie czy ktos z was ma do zapodania dobra taktyke na wyjazdy taka zeby wygrywac mecze nie mowie zeby odrzu wygrac lige ale zeby nie dostawac po dupie co mecz ???I jeszcze małe pytanko dlaczego tak mało taktyk jest do wyprobowania na stronce mam prosbe do graczy wygrywajacych wrzucajcie swoje taktyki na stronke zeby mozna bylo pobierac
POZDRO[/quote]

W Serie A świetnie sprawdza się ustawienie z 3 napastnikami, spróbuj 3 fałszywe 9 w środku pola pomocnik długodystansowiec środkowy pomocnik atak a na defensywnym daj odbierający piłke wsparcie,dla drużyny daj środkiem,full szeroko,ofensywa,obrona trochę głębiej,boczni obrońcy atak,bez wslizgów,bez którkiego krycia na długi słupek wrzutki trening daj na taktyke wysoko a przedmeczowy na obrone

 Damian77777 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 15:12    #6
ok bede probował

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.