Porady asystenta w trakcie meczu

 Prodigy666 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2014, 10:45    #1
Nie ważne jakiego mam asystenta, kim gram ani przeciwko komu ani .....jak gram, ciągle mam te same "rady" od asystenta
1. Musimy zacząc grac bezpośrednimi podaniami
2.Nie radzimy sobie w środku, rywale mają zbyt dużo piłkarzy w środku pola
3.Powinniśmy częściej wrzucac piłkę w pole karne, zwłaszcza,że dominujemy w powietrzu
Przeciez to jest idiotyczne, gram środkiem, klepie sobie na spokojnie a on mi mówi,że sobi tam nie radze, mimo 60% posiadanie piłki i stwarzania sobie sytuacji, to samo z pojedynkami powietrznymi, czy tylko ja mam jakiś złoty środek ? Kim bym nie grał to wygrywam większośc główek, jego rady są tragiczne a czasami wręcz irytujące, gdybym się ich słuchał to bym każdym spadał z ligi

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2014 10:52    #2
To nie słuchaj go i po kłopocie. Skoro i tak jesteś zadowolony z gry drużyny to po co zwracasz na niego uwagę? Olej go w tym aspekcie.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2014 10:56    #3
Ja nigdy nie zwracam uwagi na jego porady :)

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2014 11:02    #4
Co do pierwszego - może grasz krótkimi podaniami przy brzydkiej pogodzie, albo Twój asystent lubi długie podania, ewentualnie zachęca Cię do większej ilości prostopadłych podań. Co do drugiego - chodzi o ilość zawodników w liniach pomocy, masz trzech, a rywale czterech, lub masz czterech a rywal pięciu. Ad. trzy - polecenie z ławki "wrzutki w pole karne" ale nawet jeśli będziesz robił cuda, to i tak asystent może to dalej podpowiadać, by sygnalizować jak należy według niego grać. Poza tym w efemie wrzucanie piłek w pole karne oznacza chyba coś innego, niż w Polsce się rozumuje :) w efemie 2010 zmienia kierunek ataków na środek boiska, zawodnicy rzadziej atakują z piłką, boczni obrońcy i pomocnicy częściej dośrodkowują, i parę innych zmian zachowań u obrońców czy napastników (m. in. Nie wychodzą na wolne pole).

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2014 11:32    #5
Ich rady są bezużyteczne - nie słuchaj się ich. Nawet jak z nich skorzystasz np. ustawisz bezpośrednie podania, to po 10 minutach powie Ci żebyś ustawił krótkie podania, i tak w kółko.

To jest właśnie kolejny element który w ogóle nie działa w tej grze - wstawili go tylko po to, aby ludzie myśleli, że to jest jakaś działająca nowość:/
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2014 11:44    #6
A miałem o tym pisać w kolejnym manifeście :(
.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.