Porady asystenta podczas meczu

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2012, 17:51    Pytanie
Witam czy warto słuchać uwag, rad asystenta podczas meczu, gdy np. mówi, że "lepiej byśmy grali bezpośrednimi podaniami" etc. Czy warto np. wtedy dać te bezpośrednie podania??

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2012 18:10    #1
Nie
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2012 02:15    #2
A wg mnie to czasem zależy od "parametrów" asystenta. Ja mojego czasem słucham, czasem nie, jak widzę, że gada głupoty. Kwestia indywidualnego podejścia do sprawy, analiz na bieżąco w trakcie meczu i innych czynników.

 TomekD Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.10.2012
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2012 15:01    #3
Dokładnie. Jak masz sensownego asystentka (wydaje mi się, że Taktyka głównie się tu przydaje) to często warto się go posłuchać. Wiadomo, że nie zawsze ma rację, ale generalnie im lepsze atrybuty tym mniej głupot gada.

Przykład: w Wiśle Kraków asystent jest naprawdę kiepski i gadał mi strasznie głupoty czy to w czasie meczu czy jako porady. Ale gdy zmieniłem go na Młynarczyka, który jest już całkiem, całkiem to porady zyskały znacznie na jakości.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.