Pomocy! Problem z wyborem lig podrzędnych!

 pdg90 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Skąd: Kraków/ Nowa Huta
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2017, 18:21    Pytanie
Witam wszystkich i od razu proszę o pomoc. Mam problem z wyborem lig podrzędnych. W edytorze przeniosłem sobie dwie ekipy i teraz nie mogę wybrać lig podrzędnych (wybierz te ligi, które pragniesz załadować - tak to oznacza FM). Zamiast tego mam szare pole. Zaznaczę, że gra normalnie się wczytuje. Jest grywalna itd. Niby można grać, ale to dotyczy Polski na najnowszym patchu 1.7 Beta, więc wczytuje się aż do C klasy bodajże. Nie muszę zaznaczać, że muli jak cholera xD

Z góry dziękuję za pomoc.

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 12.07.2017, 18:28

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.07.2017 11:56    #1
Przeniosłeś czy podmieniłeś z innymi?
twitter.com/Ceyvol

 pdg90 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Skąd: Kraków/ Nowa Huta
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.07.2017 13:24    #2
Zamieniłem zespoły (opcja w edytorze zamień - chyba tak się nazywa). Tak samo dzieje się jak zmienię budżet transferowy, czy dodam zawodników. Jedynie jak nazwę skoryguje to zostaje później wybór lig podrzędnych. Dziwna sprawa :/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.