Pomocy ! FM 2013 w hd i problem z za małą czcionką. Pomocy !

 hulk69 Wróg ludu

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
11.07.2013, 18:43    Pytanie
Siema, niedawno przerzuciłem się na granie w FM13 z kompa 20" na tv 32" sęk w tym wszystkim jest taki, ze z odległości 2-3 metrów przy rozdzielczości 1920x1080 praktycznie nic nie widać, muszę grać z pamięci co jest bardzo dyskomfortowe. Próbowałem już wgrać nowego skina "Carbon XL" tam jest trochę większa czcionka, ale w zamian jest czarne tło z białymi literami, co po godzinie grania powoduje totalny "oczopląs". Próbowałem też w nowym skinie (Carbon XL) edytować trochę w notatniku plik "fm2013carbonxl settings" dodałem po +3 (rozmiar) do każdej czcionki w części "<!-- text settings that vary from the defaults -->" ale to również nic nie zmieniło. W końcu moje pytanie, jak zwiększyć czcionkę w FM13, żeby przy rozdzielczości hd wielkość wszystkich napisów w grze była satysfakcjonująca tj. powiedzmy 3-4 rozmiary większa od tej na której gram teraz ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.