Pomoc w 2014

 sosen770 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2013
Skąd: Skierniewice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2014, 11:34    #1
Cześć wam ;)

otóz mam pytania takie :

1- czy ktoś ma informacje o sztabie ? chodzi o trenerów na co mam patrzeć jak np Trener siłowy czylo kondycja , determinacja,poziom dyscypliny i motywowanie to akurat wiem a do reszty nie np na co mam patrzeć przy wyborze trenera juniorów a jeszcze jedno trener siłowy się liczy kondycja x9 i tam te x2 a więc wiem ile gwiazdek ma ale tylko do tego trenera ma może ktoś jakiś problem lub wykresy abym miał o wszystkich trenerach na co mam patrzeć i co mam liczyc na gwiazki i tabelkę ? znalazłem stronę http://www.cmrev(...)bie.html ale tu jest tylko trener siłowy ..... i o co chodzi z tej strony np panowanie nad piłką i liczenei do tego gwiazek ? do czego to jest ?

2-poprzednych fm mogłem np wgrać przygotowany trening dla seniorów i juniorów a czy w fm 14 też mogę wgrać czy już nie ? mam pobrane przez kogoś zrobione w pliku i wsadziłem do katalogu w moich dokumentach itp ale czy bede mógł wgrać w tej wersji ?


3=czy jest jakiś porządny poradnik do fm2014 zrobiony jak do starszych wersji ?


proszę o pomoc bardzo

dziękuje ! i pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.