Polskie Niższe Ligi do FM 2017

 Offal Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2014
Skąd: Ochotnica Dolna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016, 03:20    #1
Witam.Czy trwają już prace nad Niższymi Ligami Polskimi do FM 2017? Jeśli tak to jestem chętny żeby pomóc.

 lukasz9025 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2016
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 05:38    #2
w poprzednim roku uptade wyszedl w dniu premiery

 wiecu Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 07:58    #3
dołączam się do pytania co z tym PLU? mogę pomóc
aktualnie jakby kogoś interesowało to zrobiłem na szybko
http:(...)ile.html
aktywowałem II ligę, dodałem III ligę + utworzyłem 3 brakujące kluby, dodałem IV niegrywalną ligę (116 bazowych zespołów które walczą o awans do III ligi)
ps. ta realistyka i Wisła II https(...)19a489f0 hehe (ale to dlatego że się wycofała i Wisła II jest oddzielnym klubem)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.11.2016 o godz. 08:10

 Kartvel Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 09:23    #4
Jak zainstalowałeś edytor? Ja póki co znaleźć chyba nie umiem...

 Offal Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2014
Skąd: Ochotnica Dolna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 09:40    #5
wejdź na Steam wybierz zakładke biblioteka i dalej narzędzia. Powinienes znalezc football manager 2017 editor. Instalujesz i cieszysz sie grą.

 Offal Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2014
Skąd: Ochotnica Dolna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 09:44    #6
dzięki za wrzutę ale swoją drogą myślisz ze nie bedzie problemu z rozgrywką jeśli nie ustawileś granic lig regionalnych?ja własnie dodaje 4 ligi i bawię sie w ligi regionalne.Pamiętam że w FM 2015 gdy nie ustawiłem granic po pierwszym sezonie gry następny niechciał wystartowac.czas normalnie płynął puchar polski i inne rozgrywki startowały poza polskimi ligami.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 09:58    #7
Pytanie w kwestii rezerw Lechii, które w tym roku nie przystąpiły do rozgrywek III ligi? Oznacza to, że w grze nigdy nie będą grały w rozgrywkach?
Jak ludzie od PLU zamierzają to zrobić?

 sarnaa17 Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 10:29    #8
[quote="romantico"]Pytanie w kwestii rezerw Lechii, które w tym roku nie przystąpiły do rozgrywek III ligi? Oznacza to, że w grze nigdy nie będą grały w rozgrywkach?
Jak ludzie od PLU zamierzają to zrobić?[/quote]

No ja uważam, że jak zawsze ludzie od PLU utrzymają realizm i nie będzie takowych rezerw. Z jednej strony spoko bo tak jest w realnym życiu, a z drugiej szkoda bo cholera... Ten klub ma dwudziestu kilku zawodników do gry, i są to zawodnicy na niezłym poziomie, a nie będzie gdzie ich ogrywac, szkoda.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 11:07    #9
Wszystko będzie w swoim czasie. Data wydania PLU w jednym roku nigdy nie jest powiązana z datą wydania PLU w poprzednich. Co roku jest inne środowisko pracy nad plikiem, inna natura modyfikacji do wprowadzenia + okoliczności nieprzewidziane. Ludziom, którym wydaje się, że to takie fiu bździu - bądźcie świadomi, że ten dodatek był tworzony długimi miesiącami przez wiele osób. To kombajn danych do ogarnięcia.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.11.2016 o godz. 11:21

twitter.com/Ceyvol

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 11:21    #10
[quote="sarnaa17"][quote="romantico"]Pytanie w kwestii rezerw Lechii, które w tym roku nie przystąpiły do rozgrywek III ligi? Oznacza to, że w grze nigdy nie będą grały w rozgrywkach?
Jak ludzie od PLU zamierzają to zrobić?[/quote]

No ja uważam, że jak zawsze ludzie od PLU utrzymają realizm i nie będzie takowych rezerw. Z jednej strony spoko bo tak jest w realnym życiu, a z drugiej szkoda bo cholera... Ten klub ma dwudziestu kilku zawodników do gry, i są to zawodnicy na niezłym poziomie, a nie będzie gdzie ich ogrywac, szkoda.[/quote]
Mam nadzieję, że nie będzie grywalnych rezerw Lechii w niższej lidze, skoro nie przystąpiły do rozgrywek. To byłby kompletny absurd, żeby je dodawać, bo mają fajny skład. Zawsze można to zrobić sobie indywidualne w edytorze.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.