Polska Scena FM

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
13.01.2017 15:54    #1951
@Lucas - nie rozumiesz: nikt się nie zgłosił do organizacji turnieju finałowego (ja honorowo wycofałem swoją kandydaturę). Regulamin w przypadku braku aplikacji do roli gospodarza przewidywał takie rozegranie finału, jak to się odbyło. I tyle. Nie mogłem nagle wziąć pieniędzy przeznaczonych na nagrody i wymyślić sobie, że przeznaczone zostaną na finał. Co do "anonimowego" sponsora: każdy wie, kto nim był... Pucek napisał prawdę: wolałem zrobić klasyfikację RD niż przez kolejne pół roku patrzeć, jak jeden z drugim celowo przegrywa w ostatniej fazie eliminacji LE czy LM, bo "się opłaca"... Oczywiście odpowiedzialność za zaakceptowanie systemu punktacji wymyślonego przez Piotra Sebastiana biorę na siebie; w końcu zaakceptowałem go i broniłem. Nie miałem racji i nie wstydzę się przyznać do błędu.

@Pucek - oczywiście, że można to sprawdzić, gdyż używając FMRTE naruszasz oryginalny kod gry. Nie jestem informatykiem, więc nie potrafię Ci tego szczegółowo wyjaśnić (na czym to polega). Co do Twojej wątpliwości: my podpiszemy umowę-zlecenie z wyspecjalizowaną firmą informatyczną. Jeżeli oni wykryją nieuczciwość, protokół zostanie zaprezentowany publicznie (z wyjaśnieniem jakiego rodzaju naruszenie zasad nastąpiło). Mam jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie i okaże się, że był to zbędny wydatek.

A podsumowując: zamierzam bardziej luźno podejść do całej sprawy, niż za pierwszym i drugim razem. Mniej spiny, oficjalności, itp.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.01.2017 o godz. 15:56

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 17:45    #1952
Czytam Mahdi te Twoje tłumaczenia i oczy przecieram ze zdumienia...

[quote]1/ Mimo złamania regulaminu (używałeś taktyk, które miały zakazane ustawienia stałych fragmentów gry i powinieneś być natychmiastowo zdyskwalifikowany) pozwoliliśmy Ci kontynuować grę w eliminacjach.[/quote]

Może napisz jak było rzeczywiście. Przypominasz sobie rozmowę na fb, gdzie sam przyznałeś, że nie jesteś sprawdzić, w jakich meczach jakie było rzeczywiste ustawienie. Poza tym miałem źle ustawione w drugim slocie, przy czym sam zakomunikowałeś, że pierwszy slot jest ok.. A pamiętasz, że przyznałeś, że tak naprawdę każdy może ustawić w slotach prawidłową konfigurację, a w trakcie meczu zmieniać i nie da się tego wykryć.
Najśmieszniejsze jest to, że wykryłeś też taki myk u swoich wielbicieli, ale dopieprzyłeś sie do tych ludzi, którzy nie byli Ci w smak.

[quote]W ramach wdzięczności, Twoim celem była nie rywalizacja fair play, ale cwaniackie szukanie luk w regulaminie, które chciałeś cynicznie wykorzystać.[/quote]

Do kuźwy nędzy, kto Ci pisał na Fb, by zresetować rozgrywkę? Kto Ci pisał, że lepiej zaliczyć taki blamaż niż iść w zaparte. Ile osób Ci pomagało przy zmianach w regulaminie? Wykorzystałeś moje uwagi i innych osób, a później jechałeś po Nas jak po burych kotach, dodatkowo przyzwalając na ataki ze strony np. Tesera czy Eguriana.

[quote]Aby temu zapobiec i zahamować tego typu działania wprowadziliśmy w czerwcu odrębną klasyfikację (tzw. Rozgrywkę Dżentelmenów) i tam zostały "przesunięte" wszystkie nagrody finansowe.[/quote]

Teraz "przesunięcie". Przez kilka miesięcy szerzyłeś (lubisz te słowo) info o tajemniczym sponsorze. Wiele osób mówiło Ci, że regulamin to rzecz święta, ale to miałeś gdzieś. Wiele razy, wiele osób mówiło w ten deseń - lepiej otaczać się krytykami niż mieć 1000 wielbicieli.

[quote]Decyzja ta (czerwiec) uzyskała akceptację wszystkich osób biorących udział w turnieju i zapanowała nareszcie tak pożądana normalność.[/quote]

Ode mnie żądałeś pisemnej akceptacji - z tego co wiem, na tamten czas tylko ode mnie. normalność - mam skriny na tą normalność, ale to już załatwię z tymi osobami w innym terminie.

[quote]y - jako jedyny - odmówiłeś dalszej gry, ponieważ dalsze, cyniczne zachowania uniemożliwiły by Ci zgarnięcie pieniędzy i musiałbyś grać normalnie.
[/quote]

Zagrałem trzy sezony i zagrałbym więcej, jednak kogoś przeraził fakt, że człek z rev i wyimaginowany największy wróg mógłby wygrać nagrodę. W "duszy": miałeś to, że ten sam facet wcześniej [pomagał, by RM była jak najbardziej klarowna i nienaruszalna w późniejszym etapie, jaK to było w pierwszej edycji. Efekt taki, że ten osobnik "romantico" wartość pozwu określi jako równowartość głównej nagrody, a jednym z argumentów będzie kwestia "przesunięcia" środków z RM - polecam poczytać orzeczenia polskich sądów, w tym Sądów Okręgowych o przyrzeczeniu nagrody (już moja w tym broszka, by z premii RM zrobić nagrodę) oraz urzędu ochrony konkurencji i konsumentów o klauzulach niedozwolonych; faktem jest, że organizator nie był przedsiębiorcą, ale sporządził wzorzec umowy, który każdy musiał zaakceptować, by wziąć udział w RM. Są inne jeszcze kwestie, ale po co o tym pisać.

[quote] Zgodnie z regulaminem serwisu możemy odmówić świadczenia usług KAŻDEMU, a Ty dałeś ku temu wystarczające powody... Nie raz i nie dwa... [/quote]

Masz swój regulamin: (stan na 12/01/17): Użytkownik może odstąpić od umowy o świadczenie Usług Serwisu w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Użytkownik wysłał informację o odstąpieniu przed upływem terminu na adres e-mail:

Kupię Whisky osobie, która poda mi punkt regulaminu, który przytoczył Mahdi, gdzie wydawca może wypowiedzieć umowę. Najgorsze jest to, że zwykły użytkownik lepiej zna regulamin serwisu niż jego wydawca.

Puenta na dziś:

[quote]Reasumując - jeżeli koniecznie chcesz, to możesz ciągać Agnieszkę po sądach, ale wolelibyśmy, abyś się opamiętał i załatwił sprawę polubownie.[/quote]

Zamierzam. w przypadku wygranej zamierzam stworzyć konkurs na wzór RM im. Mahdiego, po czym zakończę swój managerski byt, bo za stary już jestem Mr. Green

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.01.2017 o godz. 17:47

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 17:48    #1953
a Wy znowu wracacie do tego, serio? Ile razy macie jeszcze zamiar wałkować jedno i to samo?
Life goes on, homies.

PEACE.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 17:50    #1954
Nie zamierzam robl, bo mnie już to nudzi, ale wkurza mnie, gdy ktoś na siłę robi z ludzi idiotów. Każdemu należy się szacunek, w mniejszym lub wiekszym stopniu.

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
14.01.2017 09:06    #1955
@Romantico - Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj (post 1946):

http://www.cmrev(...)#p233583

Jako, że publicznie deklarowałeś, iż stawiasz whisky - no to mi ją "wisisz", przeczytaj sobie par. XII, punkty od 1-5 regulaminu Mój Football Manager. Do tego złamałeś (i to wielokrotnie) regulamin Rozgrywki Mistrzów. Poza tym Twoja znajomość prawa jest na niskim poziomie, skoro twierdzisz, że ja, na własnym, prywatnym portalu (!) nie mam prawa usunąć Twojego profilu, czyli "wypowiedzieć Ci umowy świadczenia usług" w rozumieniu prawa:-)

Jeszcze krótko na temat "przyrzeczenia publicznego", pokaż mi screen, w którym podano termin wypłaty nagród. Nigdy takiego terminu nie było, kolego.

"Jeżeli w przyrzeczeniu brak było terminu do wykonania czynności, ani nie było zastrzeżenia o nieodwołalności przyrzeczenia, przyrzekający może je odwołać w każdej chwili. Takie odwołanie nie jest jednak skuteczne wobec osoby, która wcześniej wykonała oczekiwaną przez przyrzekającego czynność".

Znajdź sobie w tej oto cegle artykuły od 919-921:

file:///C:/U(...)0093.pdf

Odpowiedz mi jeszcze, dlaczego wszyscy są zadowoleni, wszyscy otrzymali nagrody, a jątrzysz tylko Ty? Gdybyś grał normalnie, nie cwaniakował, to nie byłoby całej sprawy. Trzeba było wziąć przykład z Sobu - zmienił swoją postawę o 180 stopni i wygrał Rozgrywkę! dostał grę, kasę i wszystko jest OK. Pisanie, że się na Ciebie "uwziąłem" jest alogiczne!

a/ zgodziłem się na Twój udział w 2 RM i pozwoliłem Ci się zarejestrować, choć wszyscy mi to odradzali i ostrzegali przed tym krokiem po tym co o nas wypisywałeś.
b/ złamałeś regulamin (miałeś zabronione ustawienia stałych fragmentów gry i jest nieistotne, czy z nich korzystałeś, czy nie) a ja - dobry Wujek - pozwoliłem Ci dalej brać udział.... "Odwdzięczyłeś się" postawą iście "fair play", nie ma co...

Ogólnie -daj na luz i przestań manifestować swoje rozczarowanie.

PS. Nadal nie podziękowałeś za grę Football Manager 2017, którą od nas otrzymałeś....

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 14.01.2017 o godz. 09:18

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 12:42    #1956
Luźna sugestia, poszedł pozew przeciwko Mahdiemu (tak przynajmniej utrzymuje Romantico), to może zamiast przerzucać się ścianami tekstu, poczekacie na rozstrzygnięcie i dopiero przedstawicie werdykt sądu o ile chcecie go upublicznić? Serio mija się z celem to co teraz robicie :)

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
14.01.2017 12:48    #1957
[quote="PavS"]Luźna sugestia, poszedł pozew przeciwko Mahdiemu (tak przynajmniej utrzymuje Romantico), to może zamiast przerzucać się ścianami tekstu, poczekacie na rozstrzygnięcie i dopiero przedstawicie werdykt sądu o ile chcecie go upublicznić? Serio mija się z celem to co teraz robicie :)[/quote]

Jak mógł "pójść pozew" przeciwko Mahdiemu, skoro Mahdi nie był organizatorem Rozgrywki Mistrzów?!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.01.2017 o godz. 12:49

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 13:01    #1958
Nie wiem i w sumie nie bardzo mnie to interesuje, zapewne poszedł przeciwko twojej żonie, za nieścisłość przepraszam, ale chyba ogólnego sensu to nie zmienia, prawda. :) Są organy powołane do wyjaśniania tego typu sporów, skoro jedna ze stron zdecydowała się na taki krok, to cierpliwie poczekajcie an werdykt, zamiast tu się przerzucać "argumentami", to wszystko.

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
14.01.2017 16:21    #1959
Masz rację. Wracając do rzeczy znacznie ważniejszych...

Dziś opublikowałem mój projekt zupełnie innej (nowej) formuły eliminacji Rozgrywki Mistrzów! Zakazano tutaj podawać linków, ale wiadomo, gdzie szukać.

3. edycja będzie najciekawsza, najambitniejsza, ale i najtrudniejsza.

Zapraszam do dyskusji (tam lub tu) i wyrażania swoich opinii, rad, etc.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2017 22:27    #1960
Dawno tu nie zaglądałem sam w sumie nie wiem czy to dobrze czy też nie. Może ze względu na kącik muzyczny to źle (jak w familiadzie :D), którego trochę brakowało. Nie zaglądałem tu, ale mam nadzieję teraz to nadrobić. Widzę że pewne osoby wróciły, parę ciekawych sytuacji mnie ominęło, krótko mówiąc działo się. Ja z tego turnieju nie skorzystam, hejtował nie będę, więc bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy, to są bowiem funty które dla Was będą wydane!! Mr. Green hahaha

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.01.2017 o godz. 22:27

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.