polska extraklapa....

 gornah11 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2017, 14:07    #1
Witam. Gram w fma z najnowszymi łatkami i mam mega problem. A mianowicie. Objąłem stal mielec i generalnie w ciągu 15 sezonów zdobyłem wszystko co się da w polskiej lidze, 5x LM 2x LE. Zawodnicy prawie wszyscy 5cio gwiazdkowi. Ale no właśnie chodzi mi o poziom extraklasy i o to co się dzieje z tymi nowymi łatkami. Grając wcześniej bez patchy wszystko było cacy i poziom "wszystkich" klubów pikował do góry. Natomiast z łatkami jest taka sytuacji że polskie kluby nie są wstanie nic ugrać, przegrywają totalnie wszystko na arenie miedzynarodowej co mnie strasznie irytuje ponieważ moi zawodnicy odchodzą za totalny bezcen i nie jestem jakby w stanie pociągnąć ligi do góry. Już nawet próbowałem jeden sezon pociągnąć lecha do finału LM na zasadzie zapisz wczytaj i co się stało wygrali LM a w następnym sezonie spadek.... Wartość klubu urosła do 150mln po czym spadła do 25, legia aktualnie gra w 3 lidze a w extrklasie grają kluby pokroju błekitnych czy ruchy radziszów itp itd. Pytanie do was czy macie z tym taki sam problem ? Czy to jest jakiś błąd gry z nowymi łatkami że polskie kluby nie robią żadnych wzmocnień i cały czas jest cyrk ?

Pozdrawiam.

 Voyton Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2017 15:56    #2
Ciezko sie rozwijac skoro pozostale druzyny nie zarabiaja w ogole pieniedzy. Poza tym to dobre odzwierciedlenie reczywistosci. Nasze kluby to rynsztok europy.

 gornah11 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2017 14:53    #3
Dobra, problem rozwiązany... Jest po prostu coś zepsute, ponieważ dla sprawdzenia wyszedłem z klubu przeją to Luis Enrique i co się stało ? Po pierwszym sezonie wartość klubu spadła do 500mln z prawie 3.5 mld... Klub zakończył zmaganie w extraklapie na 9 miejscu dostając w tubę od takich potęg jak Błękitni i inne mocarne kluby :D . Chyba trzeba wrócić do pierwszej edycji bez łatek...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.