Polonia Bytom 4 - 1 FC Barcelona - zdobycie PE - rok 2133

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2012, 17:47    Pytanie
Grywam w FM'a od 16 roku życia , ale rzadko zdarza mi się zdobyć PUCHAR EURO ( Europa League ) czy Puchar Mistrzów ( Champions League ) a raczej w ogóle.Mam rok 2133 i prowadzę Polonię Bytom - jakieś 8 sezonów.Chciałbym się dowiedzieć czy grając od początku na patchu mogą występować bugi ? dodam iż grałem w fazie PM ale zająłem de facto 3 miejsce co dało mi możliwość gry w PE - gdzie miałem za rywali : Crvena Zvezda , Borussia Dortmund , Valenciennes i Coventry.Wszystkie zespoły ogrywałem bardzo wysoko u siebie na wyjazdach były porażki i remisy ale to i tak dało mi awans i troszkę mnie to zaskakuję że takie wyniki.Co wy sądzicie o tym ? kto nie wierzy niech wejdzie w załącznik tam jest dodany screen finału
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2012 17:57    #1
W tak odległym roku trudno stwierdzić na jakim poziomie stoi Polonia i ogólnie cały piłkarski świat. Ogólnie nie jest to dziwne, bo w europejskich pucharach duże znaczenie ma czy się jest gościem czy gospodarzem.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2012 17:59    #2
No gdy ją przejąłem jako menedżer miała tylko jeden tytuł majstra i ogólnie typowy polski słabiak walczący o pozostanie w lidze
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2012 18:03    #3
A jakie sukcesy z nią osiągnąłeś? Jakie kluby dominują w Europie? Która jest Polska?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2012 18:18    #4
Dużo pucharów ligi polskiej , 4 razy PP , 3 superpuchary PL i 5 Mistrzostw Polski.Jeśli chodzi Ci o współczynnik PL w UEFA to chyba 12 lub 11 tzn zaczynam kwalifikacje o 3 fazy LM , a kluby przeważnie dominują angielskie , włoskie i hiszpańskie dodam iż wcześniej Polonią B. tzn rok wcześniej doszedłem do pół finału a 2 lata i 3 temu ćwierćfinał
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 przemkoo Ekspert

Postów: 730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.06.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2012 18:45    #5

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.