Polecenia indywidualne

 Jarna Partyzant

Postów: 87
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2010, 18:54    Pytanie
Witam, moje pytanie brzmi następująco :

Czy udało wam się coś kiedykolwiek osiągnąć, nie ustawiając poleceń indywidualnych czy jest to jednak niezbędny aspekt w tej grze by zwyciężać ??
Jeśli wam się udało coś godnego pochwały to prosiłbym o podzielenie się tym osiągnięciem :)

Pozdrawiam, Jarna

 Slayer Warszawa Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2010 19:08    #1
Gdy ustawiłem trening indywidualny dla Rybusa z Legii, przez 2 lata treningów zwiększył swoje dośrodkowania z 14 do 16, a to naprawdę dobra rzecz.
Polecam Ci te treningi indywidualne, ale uważaj bo na przykład do mnie przyszło paru piłkarzy z prośbą o zmniejszenie intensywności treningów, bo wysiadają.

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2010 19:32    #2
@Slayer Warszawa
Czytać ze zrozumieniem czasem trza :)
Kolega Jarna pyta o polecenia indywidualne, a nie trening indywidualny - czaisz różnicę? :)

@Jarna - ja zawsze każdemu z graczy zmieniam przynajmniej kilka poleceń indywidualnych. Ale podejrzewam, że przy odpowiednich poleceniach zespołowych i umiejętnym używaniu poleceń z ławki też można sobie radzić :)

Użytkownik uznał post za pomocny

You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

 PAWLO1996 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2010
Skąd: Sierzchowy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2010 20:36    #3
No ja nie daję im poleceń indywidualnych i grają bosko, no tak ogromnego szału ni ma, ale lechem zachodzę do ligi mistrzów i potrafię dochodzić do 1/4 raz zaszedłem do finału ale tam dostałem srogie baty od Arsenalu

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution