Początki - co i jak?

 AdiSuN Wróg ludu

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
09.08.2013, 19:40    Pytanie
Witam! Wkrótce zamierzam zainstalować po raz pierwszy w życiu Football Manager'a 2013. Mam chęć do gry, żeby sobie coś osiągnąć w takiej realistycznej grze. No więc mam nadzieję, że gierka zadziała, ale tak. Co mam robić po zainstalowaniu czystej gry? Będę musiał pobierać jakiegoś patcha, czy coś? Jak to jest z tymi bazami danych. Jak wybiorę np Hiszpanię i BBVA, Polskę i Ekstraklasę, to o co w tym chodzi To wtedy będę mógł prowadzić drużynę tylko z wybranych lig, tak? Ale wszystkie pozostałe też będą w grze, będę mógł zagrać na przykład przeciwko nimi w powiedzmy Lidze Mistrzów. Czy jest może jakiś dokładny poradnik krok po kroku dotyczący początków w FM'ie? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam bardzo serdecznie! :)

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2013 20:16    #1
Jeśli masz pudełkową wersje gry to Steam sam Ci pobierze aktualizacje do FM'a .
Potem wystarczy pobrać to : http://www.media(...)4zvyt6dh (Pobrany plik należy wkleić do katalogu użytkownika (domyślnie: Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2013/editor data ) .

Z tymi ligami może ktoś inny Ci wytłumaczy , bo nie chce Cię wprowadzić w błąd :) .
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

 AdiSuN Wróg ludu

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
09.08.2013 22:25    #2
Właśnie przyznaję, póki co pobieram tą wersję, w celu obeznania, czy na moim starym sprzęcie zadziała, jak to będzie wyglądało. Więc jakiegoś patcha ściągać do pirackiej wersji? I proszę też o to wytłumaczenie z ligami.

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2013 22:40    #3
Hmm rozumiem .
Ja nie wiem czy są patche żeby je pobrać osobno .
Jak byś miał Steam'a a co za tym idzie oryginalną wersje gry , to by Ci samo pobrało potrzebne patche .
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

 AdiSuN Wróg ludu

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
09.08.2013 22:47    #4
Wydaje mi się, że jest coś takiego. Hmm, może ktoś jeszcze troszkę bardziej obeznany by się wypowiedział? Zależy mi na tym.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.08.2013 o godz. 22:48

 Bromon Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2013 00:07    #5
Z tego co się orientuję, to SI wprowadziło, że od FMa 2012 do aktualizacji musi być Steam. Aczkolwiek pewny nie jestem, mam oryginalną wersję gry, więc się tym nie interesowałem zbytnio. Jeśli chodzi o ligi, to wydaje mi się, że będziesz mógł, choć pewny nie jestem, bo zawsze biorę bazę danych bardzo dużą, z reguły około 100 000. Także, poczekaj jeszcze na inne opinie.
Jeśli chodzi o problem z patchem, to zawsze możesz grać na domyślnej bazie danych.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.