Pobicie rekordu !?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 19:01    #31
Ja gram cały czas na tym samym zapisie aż do teraz.Każdą wersje FM'a gram tylko raz , czyli zaczynam i dopóki zapis się nie zniszczy to gram a jak się zniszczy to przechodzę na kolejną wersje FM'a :D
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 boruc112 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 19:10    #32
i który masz dokładnie rok teraz ?:) ja bym chcial tamta gre swoja odzyskac :) choc poodba mi sie robienie samemu bazy danych i dlatego gram caly czas w fm 2007 :) jesli chodzi o mnie w tych nowszych managerach za duzo ozdóbek juz i nie ma tego fanu :)

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 19:20    #33
Mam rok 2112
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Pshemko_Brasil Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2012
Skąd: Itajai (SC)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2013 01:28    #34
Szacunek, i to mega, za wytrwałość. W tym temacie, jak dla mnie, nie ma znaczenia czy mistrzostw i innych pucharów było 15 czy 115. Rozegranie tak dużej liczby sezonów to jest nie lada wyczyn sam w sobie. Nie raz, nie dwa sam miałem chęć stać się Sir Alexem Fergusonem w tym czy innym klubie ale jakoś gra kończyła się po 7-8 sezonach. Nie mniej jednak spróbuję ponownie (tradycyjnie FM2010). Może nie 100 lat gry ale do wieku emerytalnego hehe. I tylko w jednym klubie. Powiedzmy Notts County od Divison 2 do Mistrzostwa Anglii i Ligi Mistrzów. Ewentualnie "tryb kariery" w ligach angielskich od bezrobotnego, przez ligi pół amatorskie do tytułów i chwały. Why not? :D

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2013 09:04    #35
Albo klub San Marino z włoskiej Serie C2, czyli czwartej (chyba) ligi, i później za pomocą wychowanków coś ugrać reprezentacją - miałem taki plan, ale po drugim sezonie mi się znudziło =)

 dagobert Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2013 09:57    #36
FM 2008 dograłem do 215? roku,grałbym dalej,ale gra wymiękła :) Zawsze gram długie kariery. Jak prowadziłem Legię w FM 2012,to z czasem moim celem było podniesienie poziomu polskiej ligi.W rankingu liga skoczyła do 3 pozycji,nawet raz odbył się finał LM z dwoma polskimi klubami :P Zawodników których nie potrzebowałem sprzedawałem wyłącznie do polskich klubów,nawet za grosze. Zazwyczaj budują stadion mojego imienia :)

 Pshemko_Brasil Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2012
Skąd: Itajai (SC)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2013 17:10    #37
[quote="stefan1984"]Albo klub San Marino z włoskiej Serie C2, czyli czwartej (chyba) ligi, i później za pomocą wychowanków coś ugrać reprezentacją - miałem taki plan, ale po drugim sezonie mi się znudziło =)[/quote]

Podobną skalą trudności może być prowadzenie klubu z mojego miasta - CN Marcilio Dias. W FM2010 w 3 lidze brazylijskiej, najniższej klasie rozgrywkowej. W nowszych wersjach FM nie wiem czy da się ten klub znaleźć bo spadł do Serie D (4 liga), a czy tak nisko da się pograć w Brazylii w FM? Wątpliwe. W każdym razie CN Marcilio Dias to wyzwanie. Klub bez niczego tj. infrastruktury, pieniędzy, piłkarzy (!). Zaczyna się grę z 9 (!) zawodnikami z profesjonalnym kontraktem. Przepisy zabraniają grać juniorami. Tyle dobrego, że 16 latkowie mogą już podpisywać kontrakty pro. Generalnie rozgrywki stanowe mogą napawać optymizmem, że nie jest aż tak źle. Ale późniejsze zmagania w lidze oj ciężko, bardzo ciężko. Polecam dla tych co lubią wyzwania :)

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2013 09:38    #38
Raz zacząłem grać w trzeciej lidze Brazylii, chyba tu była Uberlandia, czyli chyba zespół nieco mocniejszy (nazwa mi się spodobała) i też był problem z piłkarzami, na początku czasami drugiego bramkarza wystawiałem w polu =)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.12.2013 o godz. 09:39

 Pshemko_Brasil Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2012
Skąd: Itajai (SC)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2013 00:49    #39
Uberlandia - no fakt, nazwa ciekawa. Pewnie sporo osadnictwa niemieckiego tam było. I stąd nazwa. Podobnie jak Blumenau w moim stanie (40km od mojego miasta). Co do siły tamtejszego klubu to nie wiem. Chyba trudno znaleźć coś słabszego niż Marcilio Dias więc pewnie Uberlandia lepsza hehe.

Piszesz, że II bramkarza wystawiałeś w polu. Hmm ja takiego problemu nie miałem. Bo nie miałem żadnego bramkarza z kontraktem pro rsrsrs. Wiadomo - na początek szybko zakontraktować jakiegoś z wolnego transferu. I ile się da zapełnić kadrę profesjonalnymi 16 latkami.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 18:30    #40
http://zapod(...)png.html
http://zapod(...)png.html
http://zapod(...)png.html

doszedłem do roku 2128 jak widać... :) Moje osiągnięcia to :

MŚ z Hiszpanią
PK z Brazylią
Liverpool : Mistrzostwo Anglii oraz wszystkie trofea typu : PA , PL itp. łącznie z CL , KMŚ ,SPE
Everton : Mistrzostwo Anglii x2 oraz puchary Angielskie a także EL
Man.City : Brak mistrza Anglii ale 2 razy zdobyte EL oraz SPE a także pucharowe w Anglii
Man.Utd. : zdobycie tylko PL ;(
Górnik Zabrze : Mistrz oraz wszystkie puchary w PL :)
Lech Poznań : Również wszystko co możliwe w PL do zdobycia po kilka razy :D

Sindri : zdobycie Islandzkiego Pucharu Wyższego oraz mistrz Islandii a także PI i Islandzki Puchar Mistrzów :) obecnie prowadzę Sindri i idzie mi znakomicie :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.