Pikowanie w dół | FM17

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2017, 16:31    Pytanie
Witam. Panowie, zacząłem karierę Birmingham City. Generalnie drużyna dosyć ciekawa, obsadzona przyzwoicie, jak na zaplecze PL. Miałem pomysł na zespół, stworzyłem niesamowitą ekipę. Dotarłem do ćwierćfinału EPL CUP i odpadłem po dramacie z Huddersfield. W Pucharze Ligi przegrałem w piątek rundzie z Manchesterem City (również bardzo wyrównany mecz, aż Pep pochwalił w mediach). Przez całą pierwszą rundę miażdżyłem rywali, byłem faworytem do awansu. Odmieniłem drużynę, celem był środek tabeli jednak po pierwszej rundzie byłem na 2 miejscu w tabeli z stratą 3 punktów do Middlesbrough. A teraz.... dramat. Czasem uda się wyrwać remis. Che Adams strzelał bramki, zatrzymał się na 13 i nie może strzelić gola od 7 spotkań. Co mam zrobić? Zmieniałem taktykę, próbowałem motywować, spotykałem się z zespołem, zmieniałem trening i nic. POMOCY!

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.12.2017, 16:31

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2017 17:12    #1

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2017 22:29    #2
Też miałem ten problem grając Werderem. W drugim sezonie do meczu z Schalke myślałem, że powalczę z Bayernem o mistrza. Gra wyglądała elegancko, rundę wiosenną rozpocząłem z wysokiego C. I przyszedł dramatyczny mecz z Schalke i nagle, bez jakiegoś wyraźnego powodu (urazy, kartki, zła atmosfera w szatni) wszystko się zjebało.

https://zapod(...)png.html

Nie pomagały prośby, groźby, zmiana taktyki. Żarło, żarło i przestało. W trzecim sezonie odszedłem z Werderu bo zupełnie straciłem wenę. Sorry, nie potrafię Ci pomóc ale może chociaż nieco podniosłem na duchu że nie jesteś sam :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.12.2017 o godz. 22:31

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2017 23:16    #3
Ja tak miałem gdy prowadziłem islandzki - Íþróttafélag Reykjavíkur.W następnym sezonie dokonałem znaczących wzmocnień w sztabie i ekipie i zdobyłem mistrza.Czasem nie potrafią tego pojąć.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Elber1946 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2017 14:23    #4
Podbijam, mam dokładnie ten sam problem. Ktoś ma rozwiązanie?

 bjaly Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2018 17:39    #5
Ja mam tak co rundę :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.