Pensje w Vanarama South

 InPectore72 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2015, 19:10    Pytanie
Gram sobie w mobilną wersję(FM15) już po raz któryś. Wcześniej grałem ''średniakami'' takimi jak Leicester, Portsmouth, czy Kaiserslautern. Tym razem postanowiłem pograć drużyną z najniższej półki - Sutton Utd, Vanarama South. Znalazłem kilka ciekawych zawodników w moim zasięgu finansowym pobierających pensję, która jest niższa niż te najwyższe wypłacane w moim klubie. Tyle, że przy transferze(jeden z Vanarama South, dwaj z Vanarama National League). Przyzwyczajony jestem do tego, że zawodnicy proszą o wyższa pensję przy transferze, ale tutaj poprosili oni o kilkukrotność dotychczasowej, co przekroczyło mój limit najwyższej płacy(450 funtów, oni prosili od 900 do 2k). Moje pytanie(/pytania), więc brzmi: czy zawodnicy w niższych ligach zawsze dają takie nieproporcjonalne żądania? Czy grając w Vanarama South można w ogóle zrobić sensowne transfery? Mieliście podobnie?

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2015 11:06    #1
Jak sprowadzałem zawodników z wolnego transferu to nie było problemu, większość mieściła się w wyznaczonych ramach. Przy transferach z klubów o wyższej reputacji, piłkarze żądali, dużo wyższych pensji niż dotychczas. Za dobrych piłkarzy próbujesz ściągnąć. O wiele lepiej jest znaleźć grajków bez kontraktu i płacić im mniej, nawet jeśli atrybutami nie imponują to mogą grać wręcz fenomenalnie ;) Zdarzyło mi się kilkukrotnie, że piłkarz o zdecydowanie słabszych atrybutach, grał o wiele lepiej niż ci o wysokich. W FMH jest też coś takiego, że gdy piłkarz nie gra regularnie to atrybuty techniczne i fizyczne znacznie lecą w dół, a gdy zaczyna znów grać to idą w górę, czasem nawet o 2 lub 3 punkty. Najważniejsze atrybuty w FMH15 to psychiczne, jeśli te są na wysokim poziomie to dany zawodnik będzie grał dobrze. Dlatego też opłaca się sprowadzać doświadczonych zawodników. W mojej drużynie najlepiej grali zawodnicy pomiędzy 27 a 32 rokiem życia, a też grałem w najniższej klasie rozgrywkowej ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.