pensja menadżera

 grubby Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2011
Skąd: Wierzchaczewo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2011, 14:56    Pytanie
Zaczynam 3 sezon i prowadzę od początku Malagę, mam tam już ustabilizowany skład i drugi raz z rzędu z 3 pozycji w lidze zakwalifikowałem się do LM, ale w ManUtd i Arsenalu zwolniły się miejsca, gdyż Sir Alex i Arsene Wenger odeszli na emerytury. Dostałem propozycję od Arsenalu (porównywalny skład do Malagi, grają w barażach do LM), tyle, że tam dostanę pensję 80 tyś/tydz, a w Maladze mam 24tys/tydz, i tutaj mam dylemat, co wybrać i czy pensja managera ma jakieś znaczenie, czy tylko jest takim dodatkiem?

 Drinkwater Partyzant

Postów: 197
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2011
Skąd: småby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2011 15:01    #1
Chyba (bo nie mam pewności) jest tylko dodatkiem, będzie Ci się wyświetlać w informacji o kontrakcie i w sumie zarobionych pieniędzy. Nie przypominam sobie sytuacji by pensja wpływała jakoś na grę.
The only person standing in your way is you.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2011 15:14    #2
Jedynie chyba tylko z funduszu na płace,będzie mniej o twój kontrakt, chociaż nie jestem tego w 100% pewien
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 hapek Partyzant

Postów: 477
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2011 15:38    #3
[quote=grubby]Zaczynam 3 sezon i prowadzę od początku Malagę, mam tam już ustabilizowany skład i drugi raz z rzędu z 3 pozycji w lidze zakwalifikowałem się do LM, ale w ManUtd i Arsenalu zwolniły się miejsca, gdyż Sir Alex i Arsene Wenger odeszli na emerytury. Dostałem propozycję od Arsenalu (porównywalny skład do Malagi, grają w barażach do LM), tyle, że tam dostanę pensję 80 tyś/tydz, a w Maladze mam 24tys/tydz, i tutaj mam dylemat, co wybrać i czy pensja managera ma jakieś znaczenie, czy tylko jest takim dodatkiem?[/quote]

jest tylko dodatkiem.tyle ze kasa na place idzie z budzetu placowego

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.11.2011 o godz. 15:39

 cwak Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2007
Skąd: Bielsko-Białą
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2011 16:27    #4
dlatego ja zawsze wybieram najniższy kontrakt :) i Twoje zarobki idą jeszcze na pokrycie kar jak krytykujesz sędziego ^^

 grubby Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2011
Skąd: Wierzchaczewo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2011 17:33    #5
I to z budżetu płacowego także jest pensja dla menadżera? tego nie wiedziałem :P to teraz tylko tylemat, czy pozostać w Maladze, czy iść na głębsze wody do Premier League i przejąć pałeczkę po Wengerze :D

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2011 18:06    #6
zostać w Maladze i zdetronizować Barse ;p
Glory, Glory MAN UNITED !!

 grubby Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2011
Skąd: Wierzchaczewo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2011 18:32    #7
na razie maxymalny wynik z nimi to remis (3:3, 2:2, 0:0), niestety z Realem już mi się udało wygrać 2x, a z Barsą coś nie mogę :( Chyba jednak tam zostane. Swoją drogą szkoda, że nie dostałem oferty z ManUnited.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.