Paris Saint-Germain

 NotYet Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 19:54    #21
Lucas Moura zawodnikiem PSG od stycznia 2013. Transfer wart 35 milionów funtów. To już jest naprawdę przerażające.

 ArsenalFan Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 20:01    #22
Ciekawe kto zostanie do kupienia w przyszłym FM-ie, Neymar do Barcy Lucas do PSG, Veratti też do PSG. Niech ten kurna Platini sieknie jakieś ograniczenia, bo to nie ma sensu, futbol przestaje mieć sens przez tych szejków.

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 20:59    #23
Neymar w Barcelonie to zwykła kaczka dziennikarska. Zadnego porozumienia miedzy nim a Barceloną nie ma, także w FM13 jeszcze będzie do kupienia :) Właśnie teraz obczaiłem newsa o tym że Lucas w PSG i jestem zszokowany, zniesmaczony i zawiedziony, bo po cichu myślałem że jednak trafi w przyszłym sezonie do Realu. Jakos w FM nigdy mnie nie przekonywał, ale w realnym świecie jest kozakiem i obok Neymara najwiekszym brazylijskim talentem. Czemu akurat wybral PSG? Skusze sie na stwierdzenie że musiał dostac baaardzo duzy kontrakt i zwyczajnie poleciał na kase. To co robi PSG na rynku transferowym to jakas paranoja.

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 21:41    #24
Obok Neymara największym brazylijskim talentem? No na pewno w dodatku siedzącym regularnie na ławce na IO. Zwykła, przereklamowana gwiazdka z radosnej ligi kawy. Jak ich wielu tam.

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 22:31    #25
Wydaje się, że Lucas polazł do PSG dla kasy, ale jednak ja bym tak pochopnie o tym nie mówił. Kwota zdecydowanie za duża, ale kto bogatemu zabroni? W Paryżu pracuje niejaki Leonardo, który dla mnie jest fenomenem pod względem wynajdywania perełek w Brazylii (Kaka, Pato min.) i niewątpliwie on swoją osobą przekonał w największym stopniu Lucasa do przejścia.
Polska Gola

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 22:32    #26
To że siedzi na ławie podczas IO to jest wielka tajemnica ich selekcjonera - kompletnie tego nie rozumiem. Moim zdaniem bije na głowe Oscara, ale to tylko moja opinia.

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 22:35    #27
Ale póki Oscar strzela i asystuje to on dalej sobie na ławie posiedzi.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 23:29    #28
Jesli to prawda, ze Moura w PSG to wlasciciele klubu maja chyba ujemny ilora inteligencji. Placic 50 mln euro za wielka niewiadoma, 19-latka, ktory nie pokazuje nic poza pol-amatorska (nazwijmy to wprost) liga brazylijska i ktory w reprezentacji olimpijskiej pojawia sie na ostatnie 10-15 minut. Mowiac krotko - smiech na sali. Gosciu powinien przestac byc nazywany "talentem" a powinno sie go tytulowac "przeplacony mlodzian". Jaka jest szansa, ze wyrosnie na takiego drugiego Kake ? Niewielka, a kwota transferu praktycznie przekresla margines bledu. A jak to jest z Brazylijczykami, to sie moglismy nie raz i nie dwa przekonac, przy okazji wspomnien Ronaldo, Rivaldo itd. Skoro reprezentaci kraju na dzien przed meczem na Mundialu jada na dziwki, to az strach myslec co moze wpasc 19-latkowi do glowy przed kolejnym "zwyklym i niewaznym" meczem ligowym. Mam tylko nadzieje, ze ktos utrze nosa PSG i pokaze ze petro kaska to nie wszystko :)

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012 12:31    #29
A moim zdaniem dobra decyzja. Pomijając kwotę to gość zacznie "podbijanie Europy" od klubu gdzie na pewno będzie miał pewniejsze miejsce w składzie i mniejszą presję niż w w zespołach z najwyższej półki. Tyle razy się słyszy przy transferach, że gdzie on lezie, będzie grzał ławę, nie da rady itp. Ronaldinho też zaczynał w PSG, Ronaldo w PSV a ten Moura przechodząc od razu do klubu pokroju Realu czy Manchesteru mógłby skończyć jak np. Robinho czyli z dużej chmury mały deszcz.
meglio fascista che frocio

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012 12:50    #30
Miejmy nadzieje, że się rozwinie ;). Chociaż faktycznie przepłacony zdecydowanie transfer, bo mogliby mieć za tą kasę już rozwiniętego grajka ;).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.