Opowiedz swoją historię

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2015, 20:22    #1
Witam,
chciałem się z Wami podzielić pewnym odkryciem. Mogliście nie zauważyć, ale po nowej łatce w prawym dolnym rogu głównego menu FM 16 pojawiła się pewna ciekawa ikonka z tekstem "Win Football Manager for life". Powiem szczerze, że zaciekawiło mnie o co w tym chodzi, więc kliknąłem w baner, który przeniósł mnie na tę oto stronę:

http://www.weare(...)nfm4life

Dowiadujemy się tutaj, że mamy szansę wygrać wszystkie edycje Football Managera (obecne i przyszłe) w postaci kodu (wersja digital), co daje nam szansę na bycie uzależnionym od tej gry do końca życia lub końca tej serii, zależy co nadejdzie pierwsze. Dodatkowo w przypadku wygranej zespół SI do zimowej łatki dołączy do gry zwycięzcę konkursu jako newgena.
-Co należy zrobić?
Wystarczy nagrać krótki filmik (najlepiej nie więcej niż 90 sekund), w którym opowiecie swoją najbardziej niezwykłą historię związaną z FM (na stronie podane przykłady - podpalenie kosza, co podobno zdarzyło się naprawdę, przeprowadzanie ze sobą wywiadu w lustrze i uczenie się hymnu Państwa, którego byliście menadżerem), a potem prześlecie ten spot na podany serwer. Nie musicie się martwić jakością, ponieważ jeżeli wygracie (historia ponad jakość) to przyjedzie do Was ekipa filmowa, która nakręci Wasze wyznanie jako profesjonalny spot, który zostanie dodany na stronę internetową, do której ma dostęp cały świat.
Także, jeżeli ktoś ma jakąś zwariowaną historię i FM to ważna część jego życia to zachęcam do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, choćby po to, aby mieć dostęp do każdej kolejnej części tej gry za darmo ;)

I od razu dodam - nie, nie płacą mi, po prostu uznałem, że warto się z Wami tym podzielić i uświadomić Wam jaką macie szansę.
P.S.
Zawsze możecie się dzielić swoimi historiami także tutaj albo nawet pytać o zdanie, czy dana historia się nadaje do wzięcia udziału.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2015 20:41    #2
no ciekawe :D
dobry byłby ten typ co rozwiódł się z żoną bo grał w FMa :D

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2015 20:28    #3
[quote="myfunnygame"]no ciekawe :D
dobry byłby ten typ co rozwiódł się z żoną bo grał w FMa :D[/quote]

sądzę, że by wygrał, bo ciężko to przebić....
E: no i zna angielski w stopniu idealnym do nagrania filmiku ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.12.2015 o godz. 20:28

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2015 20:35    #4
Źle sądzisz ;) W samej Wielkiej Brytanii do 2012 roku zanotowano 35 rozwodów, przy których jako powód wymieniany był Football Manager.
twitter.com/Ceyvol

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2015 20:39    #5
[quote="Ceyvol"]Źle sądzisz ;) W samej Wielkiej Brytanii do 2012 roku zanotowano 35 rozwodów, przy których jako powód wymieniany był Football Manager.[/quote]

To już by musieli wnikać, który był bardziej hardkorowy, ale w sensie wydarzenia to rozwód z powodu FM'a, jest chyba bezkonkurencyjnie na pierwszym miejscu. No i nie wiem, czy dobrze by to zrobiło na wizerunku firmy... chociaż hasło " Football Manager - tak dobry, że aż nie chce się ru**ać" mogłoby przyciągnąć niektórych ;)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2015 03:44    #6
kogo? o.O

są tacy na świecie?

 jokerinthepoker0... Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2016
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2016 16:11    #7
Hej!

W FM'a gram od lat, ale dopiero od niedawna zacząłem opisywać swoje przygody. Co sądzicie? Co poprawić/dodać/usunąć? Jak sprawić żeby wciągało?

https://bycja(...)zdzie-3/

 jokerinthepoker0... Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2016
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2016 16:11    #8
Hej!

W FM'a gram od lat, ale dopiero od niedawna zacząłem opisywać swoje przygody. Co sądzicie? Co poprawić/dodać/usunąć? Jak sprawić żeby wciągało?

https://bycja(...)zdzie-3/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.