Opcje "Save Game" oraz "Exit Game" nie zawsze dostępne

 Adrim Młody aktywista

Postów: 145
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2007
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.07.2010, 20:28    Pytanie
Jak w tytule. Jak wiemy w CM 01/02 nie zawsze są one dostępne. Tzn czasami trzeba nacisnąć "Continue" aby znów były. To denerwujące. Bo np ustawiłem kilkanaście ważnych spraw, i po dawce 2h grania mam już dość na dziś :-), Chcę zapisać i normalnie wyjść z gry, ale mam tę opcje akurat nie dostępne. I czemu mnie to tak denerwuje? A no jest początek sezonu. Ja nacisnę Kontynuuj , gra mi przewinie 5 dni, i w tym czasie rywale kupią kilku zawodników, którzy normalnie mogli by do mnie trafić. A ja np jeszcze nie doszedłem do etapu zapoznania się z każdą formacją, i później okażę się, że będę potrzebował napastnika, a przez te ciągłe naciskanie kontynuacji rywale podkupią mi najlepsze sztuki. Moje pytanie zatem jest proste:Czy zna ktoś pliczek do CM 01/02 dzięki któremu owe dwie opcje będą zawsze dostępne? Z góry dziękuje za pomoc. :)
Pozdrawiam :)

 vivi30 Partyzant

Postów: 130
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2008
Skąd: POZNAŃ
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.07.2010 20:47    #1
archaiczna gra- archaiczne zasady...

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.07.2010 22:25    #2
A nie działa ctrl + s zamiast save game?
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.07.2010 22:45    #3
Te opcje nie działają, bo: jesteś w oknie wyszukiwania graczy i naciskałeś strzałki, a nie OK lub Cancel. To najczęstsza przyczyna. Tak samo w taktyce. Zawsze musisz zatwierdzić. Cofając się strzałkami, czasami przyciski zapisu są nieaktywne. Tak samo, bodajże, przed samym meczem.

 Adrim Młody aktywista

Postów: 145
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2007
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2010 08:47    #4
Ok, dzięki Nesete :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.