Opcja SPOILER w edytorze tekstowym?

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2016, 11:56    #1
Cześc.

Czy w trakcie korzystania z opcji dodawania notki, jest możliwość korzystania z funkcji spoiler? Jest to funkcja, która ukrywa fragment tekstu, by niepotrzebnie nie zajmował miejsca, lub nie został przeczytany, gdy ktoś nie chce go czytać, nawet przypadkowo. Owszem, jest funkcja ukryty tekst, ale jestem jełop i nie umiem z niej korzystać. Proszę o jakąś pomoc, lub wyjaśnienie jak działa wyżej wymieniona funkcja.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.08.2016, 12:02

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2016 13:05    #2
Z tego co pamiętam, gdy ktoś chciał zrobić manifest ze spoilerami, ustawiał czarne tło pod tym tekstem i zmieniał kolor czcionki na czarny. By takie coś przeczytać wystarczy rzecz jasna zaznaczyć tekst, wtedy kolor czcionki zmienia się na biały.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2016 13:36    #3
Okej, tylko, że jeżeli to co chcemy ukryć jest w środku tekstu robi się wtedy ogromna i mało estetyczna dziura.

Po za tym chodzi mi także o zmniejszenie objętościowe tekstu. Chodzi mi konkretnie o składy z EURO 2016. Kto chce je przejrzeć, przejrzy. Kto nie, nie będzie musiał na to patrzeć.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2016 18:31    #4
Edytor tekstu w manifestach to CKEditor, więc jeśli nie ma w nim opcji spoiler, to raczej nie możemy nic z tym zrobić - do takiego edytora można co najwyżej wgrywać skiny i pluginy, ale nie wiem nawet jak to wygląda od strony technicznej. Przyjrzę się temu w przyszłości, ale szanse oceniam na kilka procent.

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu. Od aktywniejszych użytkowników oczekuję większej staranności w zakładaniu wątków.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.08.2016 o godz. 18:31

twitter.com/Ceyvol

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2016 19:02    #5
Dziękuje za wyjaśnienie i przepraszam za wpadkę.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2016 22:18    #6
Z tego co wiem, jest plugin ze spoilerem do zainstalowania do CK Editor, ale ja się na tym nie znam, więc tylko zaznaczam że można poszukać.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.