Okres przygotowawczy

 PanPL Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2011, 16:09    Pytanie
Mam Pytanie ile sparingów gracie w okresie przygotowawczym w Polskiej Ekstraklasie ? Ile i z jakimi przeciwnikami !

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2011 16:44    #1
Myślę że 5-7 meczy starczy i to obojętnie gdzie się gra. A z jakimi przeciwnikami?
Ja zawsze gram z lepszymi od siebie ,żeby coś kasy wpadło, i ze słabszymi aby sobie nastrzelali bramek, a co za tym idzie wysokie morale przed rozpoczęciem sezonu.

Użytkownik uznał post za pomocny

"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 rainfall248 Młody aktywista

Postów: 139
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2011 18:04    #2
I wskazówka (może Ci się przyda).
Ostatnie dwa sparingi ustaw mniej więcej tydzień przed pierwszym oficjalnym meczem. Najlepiej jakieś 2 wyraźnie słabsze drużyny, wpierw daj wygrać rezerwowym, a w drugim - pierwszej jedenastce, która rozpocznie pierwszy mecz sezonu.
Wygrasz wysoko, wszyscy będą mieli znakomite morale i można zaczynać ;P.

Użytkownik uznał post za pomocny

 PanPL Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2011 19:46    #3
[quote=rainfall248]I wskazówka (może Ci się przyda).
Ostatnie dwa sparingi ustaw mniej więcej tydzień przed pierwszym oficjalnym meczem. Najlepiej jakieś 2 wyraźnie słabsze drużyny, wpierw daj wygrać rezerwowym, a w drugim - pierwszej jedenastce, która rozpocznie pierwszy mecz sezonu.
Wygrasz wysoko, wszyscy będą mieli znakomite morale i można zaczynać ;P.[/quote]
Dzięki za Pomoc

 Stokrotka89 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Skąd: Skrzynka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2011 22:58    #4
Podbijam do tematu. Moje przygotowania do sezonu wyglądaja tak: ciężki trening (siła & aerobik) przez cały okres przygotowawczy, 8-10 sparingów, na tydzień przed pierwszym meczem sezonu przydzielam graczy do treningów jakie będą mieć przez cały sezon. Sparingi głównie gram z drużynami na swoim poziomie, czasem z kimś mocniejszym (żeby trochę grosza wpadło) i ostatni ze sparingów rozgrywam na tydzień przed pierwszym meczem sezonu. Staram się, aby każdy z piłkarzy pierwszego zespołu pograł po 45 minut w każdym ze sparingów. W Manchesterze United działało to świetnie, gracze zawsze mieli w profilach "w świetnej formie", ale w lidze polskiej to wcale nie działa!
Problem się pojawia po pierwszych meczach sezonu, kiedy piłkarze w 75 minucie mają kondycję na poziomie 75-80%. Po każdym z meczy w profilu pisze im "zmęczony po ostatnim meczu". Co robię nie tak? Podpowie mi ktoś?

 tjb Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2011 08:31    #5
Zmniejsz liczbę granych sparingów, ustaw dwa tygodnie przed rozpoczęciem ligi trening na rundę jesienną i graj. Sądzę, że powinno pomóc.

 Stokrotka89 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Skąd: Skrzynka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2011 19:00    #6
[quote=tjb]Zmniejsz liczbę granych sparingów, ustaw dwa tygodnie przed rozpoczęciem ligi trening na rundę jesienną i graj. Sądzę, że powinno pomóc.[/quote]

Dzieki, spróbuję tego od następnego sezonu, bo teraz już za późno :-)

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2011 19:14    #7
tak BTW czyżby kolejna dziewoja grała w FM? :D czy to tylko taki nick?
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 johny96 Partyzant

Postów: 176
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2011 22:32    #8
Ja mam pytanie odnośnie sparingów. Te kwoty przy drużynach, które wybieramy sobie do sparingów to ile zarobimy, czy ile musimy im zapłacić?

Kleyo, ładnie tak oftopować ? :)

 rainfall248 Młody aktywista

Postów: 139
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2011 22:57    #9
[quote=johny96]Ja mam pytanie odnośnie sparingów. Te kwoty przy drużynach, które wybieramy sobie do sparingów to ile zarobimy, czy ile musimy im zapłacić?

Kleyo, ładnie tak oftopować ? :)[/quote]

Gospodarz zawsze płaci gościom za przyjazd, ale bierze kasę z biletów dla siebie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.