Odejście Gwiazdy

 SYSTEM83 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2011, 20:18    Pytanie
Witam

Mam taką sytuacje gdy zawodnik nie chce podpisać kontraktu i deklaruje chęć odejścia do większego Klubu sprzedaje go gdy pozostaje mu 1 rok obowiązującego kontraktu. Ponieważ chcę odzyskać za niego jeszcze jakieś pieniądze. Problem w tym że gdy to robię. Pół składu i kibice stroją Fochy i Pretensje do mnie że Gwiazdeczka odchodzi ponieważ to ja go sprzedaje.

Czy da się coś zrobić aby sprzedać zawodnika i nie robić złej atmosfery?
Bądź namówić go do pozostania w Klubie?
Bądź zwalić winę na zawodnika?

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2011 21:04    #1
Niestety mam ten sam problem, tyle że w większej skali. Prowadząc Ekranas ściągam newgenów, po 2-3 latach są u mnie w pierwszym składzie, a pytają o nich kluby z czołówki. Teraz w 2016 roku mam problem, co roku odchodzi ode mnie 6-7 graczy z podstawowej jedenastki, często są tymi gwiazdami. Mają kontrakt jeszcze rok jednak wolę ich sprzedać i mieć pieniądze niż rok gry a pote za darmo odejście bo po prostu o nowym kontrakcie nie chcą słyszeć. Jedyna rada jest taka: Sprzedawaj go gdy ma jeszcze rok ważny kontrakt bo wartość spada a kontraktu i tak nie zechce podpisać :) Ja w 2 sezony zarobiłem ~70mln euro, lecz niesmak pozostał, bo zawodnicy miodzio a za marne 6-10mln euro jeden :/
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 Sztaficer Młody aktywista

Postów: 342
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2010
Skąd: Krasocin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2011 23:51    #2
[quote]Czy da się coś zrobić aby sprzedać zawodnika i nie robić złej atmosfery?[/quote]

Tak, ostatnio okres nie wpuszczać go na boisko, żeby kibice zdążyli uznać, że gra słabo. Wtedy nie będą płakali.

[quote]Bądź namówić go do pozostania w Klubie?[/quote]

Chwal go często, wystawiaj w składzie. Nie gwarantuje, że się uda na pewno, mi parę razy zostali na dłużej.

[quote]Bądź zwalić winę na zawodnika? [/quote]

Nie da się.

Rady od WujkaSztaficera:
1. Przy podpisaniu kontrakty dajcie klauzulę "Przedłużenie kontraktu po rozegraniu X meczów (najlepiej 5) - da wam to zawodnika na jeszcze jeden rok (razem 6 letni kontrakt)
2. Ustawcie wysoką ofertę początkową, to zniechęca niektóre kluby.
3. Niektórych zawodników nie można zatrzymać w ostatniej chwili, na bieżąco przedłużajcie kontrakty gwiazdom, nawet gdy wołają dużo kasy, wtedy macie go dłużej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.