Obywatelstwo od ręki?

 Disaster Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2005
Skąd: Krak??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2005, 22:37    Pytanie
Ostatnio doznalem milej niespodzianki w ukochanym FM2005, a mianowicie sciagnolem sobie dwoch juniorow z Ameryki Poludniowej i podpisalem z nimi kontrakty zawodowe i tu spotkala mnie bardzo miła niespodzianka. Ci dwaj zawodnicy dostali odrazu obywatelstwa polskie :-) I teraz moje pytanie: czy dzieje sie tak zawsze czy tylko blad mojeje gry?? Osobiscie przyznam ze przytrafilo mnie sie to pierwszy raz, a przyznam ze jest to dosc fajan sprawa.

FC Koln is the... Proletariat

0
29.07.2006 07:33    #1
Ja kiedys w FM 2006 gralem Bayernem i kupilem sobie goscia z brazylii Yuri (myslac ze to rusek :D) dzien po podpisaniu kontraktu umial juz jezyk niemiecki polubil Kahna a Kahn jego tez i dostal niemieckie obywatelstwo:D mi sie wydaje ze Kahn go wzial na noc spodobali sie sobie cos sie porobilo i Yuri juz wszystko mial hehe:D:D

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2006 11:02    #2
Dzieje się tak, miałem podobną sytuację grając Wisła Kraków ;)

Fanie FC Koln, bez takich jak w ostatnim zdaniu :] :>

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2006 12:46    #3
No wlasnie. Ja lubie Kahna, (Bayern zreszta tez, ale do moich ukochanych klubow sporo mu brakuje) wg mnie to jest jeden z najlepszych bramkarzy swiata.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.